دومین بازدید شبانه شهردار باقرشهر از سطح شهر به منظور ارزیابی واحدهای امدادی

0 216

سعید استادفرج شهردار باقرشهر به اتفاق حجت عظیمی مدیر امور شهری ، جواد مغروری مدیر روابط عمومی ، ، محسن مرادی مسئول ترافیک ، احسان فرهانی مسئول کنترل و نظارت و محمدرضا کتی مسئول زیباسازی در بازدیدی شبانه از بوستان ها ، ساختمان آتش نشانی شهید میرزاخانی و ستاد حوادث بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛ سعید استادفرج شهردار باقرشهر با هدف ارزیابی و اطلاع از نواقص و رفع ایرادات و همچنین بررسی اقدامات صورت گرفته ، از ساختمان های امداد رسان شهرداری باقرشهر بازدید نمود.
استادفرج در دومین شب بازدیدهای خود از مراکز شهرداری بازدید کرد ، ابتدا با حضور در ساختمان آتش نشانی شهید بهنام میرزاخانی با ایرج یوسفی و کارکنان این مجموعه دیدار و گفت و گو کرد . و ایرج یوسفی مسئول آتش نشانی باقرشهر گزارشی از اقدامات و ماموریت های انجام شده ارائه نمود .
شهردار باقرشهر در این بازدید با نیروهای واحد حمل و نقل و ترافیک شهرداری که با در حال رنگ آمیزی شطرنجی معابر به منظور ایجاد محل ایمن برای تردد خودروها و عابرین بودند دیدار و از اقدامات ایشان مطلع گردید .
در این بازدید شبانه با توجه به اهمیت و لزوم تامین روشنایی بوستان ها و معابر سطح شهر و ضرورت تامین روشنایی مطلوب در بوستان ها و اماکن عمومی و در راستای حفظ امنیت شهروندان ، از عملیات اصلاح و رفع مشکل روشنایی بوستان ارغوان و ابتدای ۲۴ متری طالقانی بازدید شد .
شهردار باقرشهر در ادامه ضمن حضور در بوستان ارغوان ، بر حفظ زیبایی و طراوت بوستان ها تاکید کرد . وی هدف از تامین روشنایی بوستان ها و تقویت فضای سبز را ، زیباسازی منظر و چشم انداز شهری در شب ، تامین و حفظ امنیت شهروندان و خدمات رسانی مطلوب به آنها عنوان کرد.
در پایان این بازدید شبانه ، شهردار با حضور در ستاد مدیریت بحران ، از امکانات مهیا شده و موجود در این ستاد برای مقابله با ویروس کرونا و هر گونه بحران احتمالی و بلایای طبیعی بازدید کرد و از زحمات اعضای ستاد در مقابله با ویروس کرونا قدردانی کرد .
استادفرج با تاکید بر پیگیری مستمر و نظارت بیشتر در خصوص احداث سوله جدید ستاد مدیریت بحران ، بر تسریع در اجرای پروژه تاکید کرد . این بازدیدها در شب های آینده نیز ادامه خواهد داشت .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.