دیدار جمعی از پیشکسوتان رسانه شهرری با مدیر روابط عمومی شهردار باقرشهر

0 175

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛

همزمان با هفته روابط عمومی و ارتباطات، خبرنگاران پیشکسوت رسانه های جمعی شهرستان ری با حضور در شهرداری باقرشهر با  جواد مغروری مدیر روابط عمومی شهرداری این سازمان دیدار کردند و ضمن تبریک هفته روابط عمومی و ارتباطات، توفیق خدمت بیشتر به مردم و ارتقاء سطح خدمات و همکاری های فی مابین را خواستار شدند.

در این دیدارها، پیشکسوتان رسانه شهرستان ری اظهار امیدواری کردند که بااتحاد و همدلی بین جامعه رسانه ای و روابط عمومی شهرستان، خدمات و اقدامات دستگاه های اجرایی بیش از پیش متبلور و نمایان شود.

جواد مغروری افزود: اطلاع‌رسانی صحیح و شفاف، راه مهم و اساسی در توسعه و پیشرفت همه جانبه سازمان ها و ادارات بوده و روابط عمومی این قدرت را دارد که به نحو علمی و با تکنیک های مختلف، مفهوم توسعه را تبیین کند و افکار عمومی را به سمت پیشرفت هدایت می‌کند.

وی به راهکارهای توسعه نقش روابط عمومی در عرصه های مختلف جامعه اشاره کرده و اظهار داشت: آموزش، ابزار اولیه برای توسعه نقش روابط عمومی است، جذب نیروهای کارآمد و متخصص، اعتماد به روابط‌عمومی، اعطای اختیارات لا‌زم به روابط‌عمومی، بازیگر کردن روابط‌عمومی‌در عرصه‌های مختلف، اجازه حضور روابط‌عمومی‌ در جلسات و تصمیم‌گیری از جمله ابزارهای توسعه نقش روابط عمومی در عرصه های مختلف جامعه است.

مغروری افزود: در راهکار های یاد شده، ابزار‌هایی چون بودجه، امکانات، تجهیزات باید به روابط‌عمومی ها داده شود که با استفاده از ابزارهای اشاره شده، شاهد بوجود آمدن روابط‌عمومی‌های موفق باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.