دیدار سعید استاد فرج به همراه مدیران شهرداری باقرشهر از سایپا پرس

0 168

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛ سعید استادفرج شهردار حسین گراوند عضو شورای شهر باقرشهر به همراه محمود نوروزی معاونت اداری مالی و تعدادی از مدیران شهرداری با مهندس هاشمی مدیرعامل سایپاپرس دیدار و گفتگو کردند

شهردار باقرشهر ضمن قدردانی از تلاش و پشتکار مدیران جوان و با انگیزه شرکت سایپا پرس گفت : امروز شاهد هستیم که با تلاش و همت مدیران و کارکنان پرتلاش شرکت سایپاپرس ، شعار سال ۹۹ با نام جهش تولید محقق شده است
استادفرج در ادامه گفت : جوانان ما به دنیا ثابت کرده اند در صورت تحریم قدرت های جهانی ، با انگیزه ای پولادین و همتی استوار تمامی مشکلات را پشت سر می گذارند و پیشرفت و آبادانی را برای ملت خود به ارمغان می آورند.
وی افزود : شرکت سایپا پرس با توجه به مشکلاتی که تحریم ها و کرونا برای کشور بوجود آورده است ، در ساخت و توسعه صنعت خودرو در زمینه تولید قطعات بدنه با استفاده از توانایی جوانان خود بسیار درخشان ظاهر شده است و شهرداری باقرشهر مفتخر است که در جوار این واحد تولیدی فعال قرار گرفته و آماده ایم در زمینه های مختلف با این مجموعه همکاری نماییم.
سید اکبر هاشمی نیز در این دیدار گفت : تجهیزات تولیدی موجود در سایپاپرس دارای ظرفیت های مناسبی می باشند و تلاش خواهیم کرد ظرفیت و توان خود را درخصوص تولید قطعات پرسی بزرگ نیز توسعه دهیم.
مهندس هاشمی تصریح کرد: در شرایط سخت اقتصادی و فشارهای بین المللی، حفظ و انسجام سنگر تولید یک واجب عینی محسوب می شود و تا به امروز با هم افزایی و تلاش همکاران توانسته ایم به این مهم دست یابیم.
وی افزود: حرکت به سوی افزایش تیراژ تولید و بومی سازی قطعات با نگاه توسعه کسب و کار را با جدیت پیگیری می کنیم و امیدواریم بتوانیم از ظرفیتها و توانمندیهای سایپاپرس در زمینه تولید قطعات پرسی محصولات جدید تولیدی گروه خودروسازی سایپا بهره مند شویم.
در ادامه شهردار باقرشهر به پاس خدمات و تلاشهای مدیرعامل و کارکنان شرکت سایپا پرس؛ با اهدای لوح سپاس و هدیه از مهندس هاشمی تجلیل کرد.
در پایان این دیدار ، شهردار و هیات همراه از سالن های تولید و امکانات شرکت سایپا پرس بازدید کردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.