دیدار شهردار باقرشهر با حجت الاسلام والمسلمین استیری امام جمعه‌ باقرشهر

0 187

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛ سعید استاد فرج شهردار باقرشهر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس ، هفته بسیج را به امام جمعه بسیجی شهر تبریک گفت و افزود : مدیران و کارکنان شهرداری باقرشهر با تفکر بسیجی مشغول خدمت به شهروندان هستند و ثمره این خدمت کسب عنوان شهرداری برتر در بین ۴۲ شهرداری استان تهران است .
استاد فرج افزود :از بدو تاسیس شهرداری باقرشهر شاهد تشکیل بسیج در شهرداری که به نام شهید والامقام اسدالله آزادفرد مزین شده است بودیم و همواره سعی کرده ایم با روحیه و انگیزه جهادی و بسیجی ، در خدمت به شهروندان تلاش کنیم و امروز حاصل این اقدامات ، پروژه های عمرانی است که در دهه فجر سالجاری به بهره برداری خواهد رسید .
در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین استیری امام جمعه‌ باقرشهر ضمن تبریک هفته بسیج و همچنین انتخاب شهرداری باقرشهر به عنوان شهرداری برتر از سوی استانداری تهران را به شهردار ، از اقدامات و خدمات شهرداری در ارائه خدمت به شهروندان قدردانی کرد .
وی خاطرنشان کرد: شهرداری یک دستگاه خدمات رسان است که اقدامات آن از نزدیک توسط شهروندان ارزیابی می شود و رضایت آنان ، رضایت خداوند متعال را به دنبال خواهد داشت .
ایشان با اشاره به احادیث و روایات در خصوص اخلاص در کارها به حدیثی از امیرالمومنین حضرت علی (ع) ، افزودند: هر چیزی آفتی دارد و آفت علم ، عمل نکردن به آن است و آفت عمل ، نداشتن اخلاص است و آفت کارها ، ناتوانی کارگزاران است ؛ که اگر کارها با اخلاص صورت بگیرد آن کار ارزش پیدا می‌کند
امیر محبی معاونت فرهنگی اجتماعی , محمود نوروزی معاونت اداری مالی ، رضا بهادر معاونت معاونت فنی عمرانی و شهرسازی، سهیل سلطانی مدیر امور مالی و جواد مغروری مدیر روابط عمومی در این دیدار شهردار باقرشهر را همراهی می کردند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.