دیدار صمیمانه فرمانده حوزه مقاومت بسیج باقرشهر با شهردار

0 31

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، فرمانده حوزه مقاومت بسیج و هئیت همراه با حضور در دفتر شهردار، با وی دیدار و گفتگو نمودند.

در این دیدار فرمانده حوزه مقاومت بسیج باقرشهر با تبریک انتصاب مهندس مرتضی همتی به سمت شهردار باقرشهر، اظهار داشت: اقدامات مجموعه مدیریت شهری در باقرشهر نشان دهنده این است که این مجموعه دغدغه مند است و مجموعه بسیج و سپاه در راستای اجرای برنامه ها و خدمات رسانی به مردم باقرشهر آماده تعامل و همکاری می باشد.
وی افزود: امیدواریم در آینده در سایه تعامل و همکاری بتوانیم در موضوعات مختلف فرهنگی، اجتماعی و محرومیت زدایی گام های مؤثری برداریم.
شهردار باقرشهر نیز با تاکید بر نقش بی بدیل بسیج و سپاه در حفظ و حراست از کیان اسلامی و دستاوردهای انقلاب، گفت: شهرداری به عنوان یک نهاد مردمی همیشه در کنار بسیج بوده و خواهد بود.
مرتضی همتی تصریح کرد: شهرداری باقرشهر آمادگی دارد تا هرچه بیشتر بسترها و زمینه های همکاری، هماهنگی و هم افزایی به منظور سرعت بخشی به توسعه فرهنگی شهر به ویژه در زمینه فعالیت های فرهنگی و اجتماعی را افزایش دهد تا در این راستا به صورت منسجم بتوانیم از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های هم استفاده نمائیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.