دیدار فرماندهی کلانتری ۱۷۵ باقرشهر و ریاست آموزش و پرورش بخش کهریزک با شهردار باقرشهر

0 26

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، صبح امروز شنبه ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ فرماندهی کلانتری ۱۷۵ باقرشهر ، ریاست آموزش و پرورش بخش کهریزک و هیئتهای همراه با حضور در دفتر شهردار با ایشان دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدای این نشست اصفهانی ریاست آموزش و پرورش بخش کهریزک ضمن تبریک انتصاب شهردار باقرشهر و تقدیر از حمایت و تعامل خوب مدیریت شهری با آموزش و پرورش، خواستار تداوم این همکاری ها شد.
مرتضی همتی شهردار باقرشهر نیز ضمن خوش آمد گویی، اظهار داشت: تعامل و همکاری شهرداری و آموزش و پرورش در ترویج فرهنگ شهرنشینی و تربیت شهروند خوب می تواند بسیاری از مشکلات کنونی شهرداری را رفع و در زیباسازی شهر مؤثر باشد.
وی همچنین با اشاره به تعامل مثبت شهرداری با آموزش و پرورش در اجرای برنامه های آموزشی حوزه شهروندی، بر استمرار این همکاری به منظور پیشبرد اهداف و رسالت اجتماعی شهرداری تأکید کرد.
در ادامه این نشست سرهنگ نکومنش فرمانده کلانتری ۱۷۵ باقرشهر نیز ضمن عرض تبریک انتصاب مهندس مرتضی همتی به سمت شهردار باقرشهر، اظهار داشت: امیدواریم با انتصاب جنابعالی، مدیریت شهری باقرشهر با رویکردی جدید با ایجاد تعامل دو سویه بین شهرداری و نیروی انتظامی، در راستای تامین امنیت شهر قدمهای مثبت و موثری برداریم.
مرتضی همتی شهردار باقرشهر ضمن خوش آمد گویی، اظهار داشت: تعامل بین نیروی انتظامی و کلانتری با شهرداری باید در زمینه های مختلف صورت بگیرد تا شهروندان بتوانند به بهترین شکل ممکن از امکانات شهر و شهرداری استفاده نمایند.
شهردار باقرشهردر ادامه اظهار نمود: آرزوی همیشگی انسانها، دنیای سراسر آسایش و آرامش بوده است و نیروی انتظامی نیاز یک شهر است و همه بر ضرورت حضور بیشتر نیروی انتظامی در سطح شهر تاکید دارند و ما نیروی انتظامی را جدا از شهرداری نمی دانیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.