دیدار معاون مدیرکل و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری با شهردار باقرشهر

0 172

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛ در راستای تعامل بیشتر و به منظور رسیدگی هر چه بهتر در روند امور ایثارگران ، حسین نصراله معاون مدیرکل و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری، در ساختمان شهیدان باکری با شهردار باقرشهر دیدار و گفت‌وگو کردند.
سعید استادفرج شهردار باقرشهر در این نشست با اشاره به اهمیت ترویج و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت گفت: شهدا و ایثارگران در راه دفاع از اسلام و مملکت اسلامی، جان‌عزیز خود را نثار کردند و در این راه هیچ ادعایی نداشتند .
وی افزود : ما مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی امروز به برکت خون پاک شهدا عزیز ، امانت دار سنگرهای خدمتگذاری به مردم هستیم و در برابر آن‌همه ایثارگری امروز وظیفه سنگینی به عهده‌ داریم.
در این دیدار حسین نصراله معاون مدیرکل و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری ضمن تقدیر و تشکر از همکاری و تعامل شهرداری در رسیدگی به نیازها و رفع مشکلات خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران ، در مورد تسهیل و تسریع در روند امور ایثارگران بحث و تبادل نظر کردند.
وی خاطرنشان کرد : ادامه دادن راه شهدا و تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، کوچک‌ترین کاری است که ما می‌توانیم در برابر آن‌همه ایثارگری داشته باشیم.
حسین نصراله معاون مدیرکل و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری نیز در این نشست صمیمی ضمن تشکر از حضور شهردار اظهار داشت : تکریم ایثارگران علاوه بر اینکه یکی از وظایف خادمان شهدا است، موجب ترویج و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه می‌شود و این کار بسیار مهمی است که جامعه امروز به آن نیاز جدی دارد.
لازم به ذکر است در این دیدار امیر محبی معاونت فرهنگی اجتماعی و جواد مغروری مشاور شهردار در امور ایثارگران نیز حضور داشتند .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.