راه اندازی پیست دوچرخه سواری ویژه کودکان اوتیسم در باقرشهر

0 68

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، سرپرست شهرداری باقرشهر گفت: پیست دوچرخه سواری ویژه کودکان مبتلا به اوتیسم جنب بوستان عطرسیب راه اندازی گردید.

یوسف نژاد با اعلام این خبر گفت: مدیریت شهری در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود، همزمان با مناسب سازی معابر برای معلولین و افراد کم توان جسمی و حرکتی، اقدام به راه اندازی پیست دوچرخه سواری برای کودکان مبتلا به اوتیسم نیز نموده است.

سرپرست شهرداری باقرشهر گفت: دوچرخه‌سواری، از جهت سهولت دسترسی و ارزان بودن و لذت بخش بودن، ورزشی است که به مشکلات حرکتی، هماهنگی و تعادل افراد اوتیسم بسیار کمک می‌کند، بنابراین شهرداری باقرشهر با خریداری دوچرخه و اختصاص زمین جنب بوستان عطرسیب به این مهم در راستای اختصاص مکانی جهت بازی و تفریح این کودکان اقدام نموده است.

وی با اشاره به اینکه شهرداری باقرشهر به عنوان منطقه پیشگام در اجرای طرح دوستدار کودک، اجرای اقدامات ویژه کودکان اوتیسم را نیز در برنامه های خود پیش بینی کرده است، بیان کرد: به منظور تقویت نشاط و شادابی و ارتقا شرایط روحی و سطح تعاملات اجتماعی این کودکان، راه اندازی پیست دوچرخه سواری ویژه کودکان مبتلا به بیماری اوتیسم در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت که انشااله با خریداری وسایل بازی جهت این کودکان عزیز این قسمت از بوستان عطر سیب مختص استفاده این کودکان آماده و مهیا خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.