رضا لک مسئول واحد املاک شهرداری کتاب “تمرینات کاربردی در فوتسال ” تالیف رضا لک و علی زندی پور منتشر شد 

0 196

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛

رضا لک مسئول واحد املاک شهرداری و از مربیان نام اشنای فوتسال ایران و جهان به عنوان یکی از مولفین کتاب تمرینات کاربردی در فوتسال توضیح داد: با توجه به رشد و گسترش رشته پرطرفدار فوتسال و تنوع و پیچیدگیهای خاص در نحوه تمرینات چه به صورت انفرادی و به صورت گروهی و ضرورت مجهز شدن کادر مربیگری به دانش نوین این رشته ورزشی ، کتاب “تمرینات کاربردی در فوتسال ” با همکاری علی زندی پور و حمایتهای ریاست هییت فوتبال شهرستان سمنان نسبت به جمع بندی و تالیف کتاب مورد نظر اقدام نمودیم.

وی ادامه داد: با توجه به تنوع تاکتیکی و تکنیکی و ضرورت بهره مندی علوم گوناگون ورزشی در راستای پیشرفت مستمر ورزش فوتسال ، همچنین انتقال تجربیات برای نسل جوان و علم گرا ،کتاب مذکور با همکاری کارشناسان تربیت بدنی با تفکیک و تنوع تمرینات تالیف شده است.

این مربی نام آشنای فوتسال ادامه داد: این کتاب بیش از هر چیزی به آلبومی شبیه است که تمامی عکس های آن گویا و سیر تحولات تمرینات را به مخاطبین در گروه سنی مختلف انتقال می دهد و به جرات می توان گفت تداعی کننده تمرینات و مسابقات می باشد.

شایان ذکر است ؛ رضا لک دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته تربیت بدنی و دارای مدارک مربیگری سطح دو فوتسال آسیا و مربی مربیگری درجه B آسیا است و همچنین سوابق مربیگری در تیم های ملی فوتسال و باشگاه های راه آهن ، شن سای ساوه ، شهید منصوری قرچک ، میثاق تهران ، گیتی پسند اصفهان ، شهرداری ساوه و شهروند ساری را دارا می باشد .

وی در دوران مربیگری نیز به افتخاراتی چون قهرمانی در تورنمت کشور چین ، کسب ۳ مقام قهرمانی در لیگ برتر فوتسال . کسب ۳ مقام نائب قهرمانی در لیگ برتر و کسب ۳ مقام سومی در لیگ برتر را در کارنامه حرفه ای خود دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.