رفع مشکلات روشنایی مجموعه ورزشی فدک باقرشهر

0 85

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، اداره فنی و عمرانی شهرداری باقرشهر در راستای تامین روشنایی اماکن ورزشی سطح شهر، اقدام به تعویض لامپ ها و بازسازی سیستم روشنایی سالن بدنسازی و سایر قسمتهای مجموعه ورزشی فدک نموده است.

رئیس اداره عمران و تاسیسات شهری با اعلام این خبر، گفت: با توجه به خاموشی و خرابی سیستم روشنایی قسمتهای مختلف مجموعه ورزشی فدک که مشکلاتی را برای استفاده ورزشکاران ایجاد نموده بود، واحد تاسیسات این اداره در راستای رفاه حال شهروندان و جوانان و همچنین ایجاد بستری ایمن جهت ارائه خدمات مطلوب به ورزشکاران اقدام به تعویض لامپ ها و بازسازی سیستم روشنایی سالن بدنسازی و سایر قسمتهای مجموعه ورزشی فدک نمود.

ابراهیمی در پایان، گفت: مشکل عمده و عدیده ی اکثر سالنهای ورزشی ، نور این مجموعه ها میباشد که همیشه یک دغدغه برای کسانی که از این مجموعه ها استفاده میکنند، می باشد، که با تعویض چراغها و پروژکتورهای قدیمی و سوخته سالن بدنسازی، دفتر ورزشگاه، سرویسهای بهداشتی و زیر زمین مجموعه فدک علاوه بر تامین روشنایی مناسب در حفظ سلامتی و ایمنی ورزشکاران نیز موثر بوده است.

لازم به ذکر است توسعه و افزایش امکانات و فضاهای ورزشی برای سلامتی هر چه بیشتر شهروندان در اولویت برنامه‌های مجموعه شهرداری باقرشهر قرار داد.

   

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.