روابط عمومی شهرداری باقرشهر ، پیشرو در انتشار اخبار و پاسخگویی

0 184
به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر؛
جواد مغروری با اعلام این مطلب افزود : همواره به دنبال انتشار اخبار اقدامات و خدمات واحدهای مختلف شهرداری باقرشهر برای اطلاع شهروندان و درج  آنها در رسانه ها بوده ایم و سعی ما بر آن بوده تا با انتشار صحیح و سریع اخبار ، اطلاعات لازم را به استحضار شهروندان برسانیم .
جواد مغروری مدیر روابط‌ عمومی شهرداری باقرشهر در ادامه افزود : وقتی در یک سیستم اداری ، دستگاه خدماتی و اجرایی به دنبال شفافیت، پاسخگویی، اعتمادسازی و جلب مشارکت عمومی به عنوان مولفه‌های سرمایه اجتماعی باشد، ساختارهای درونی سازمان‌ نظیر روابط عمومی‌ نیز متعهد و مکلف به پاسخگویی است.
وی در ادامه به کسب رتبه های برتر در بین روابط عمومی های دستگاه های اجرایی از سوی استانداری تهران در چندین سال متوالی در بخش های مختلف بویژه تهیه و ارسال اخبار اشاره کرد و افزود : بنابر رسالت اطلاع رسانی روابط عمومی، مبنی بر تهیه گزارش و آماده سازی و ارسال آن در قالب اخبار اقدامات شهرداری، به منظور آشنایی شهروندان با خدمات خادمان آنان در مجموعه شهرداری باقرشهر ، با همکاری تمامی واحدها نسبت به تهیه اخبار در چارچوب حفظ مصالح مجموعه و امانت داری و ضوابط و مقررات اداری و اجرایی اقدام می نماید.
مغروری افزود : آمادگی داریم مانند سالهای گذشته و در چارچوب های ذکر شده ، نسبت به ارائه پاسخ مستدل به هرگونه شبهات و سوالات احتمالی پاسخ لازم را ارائه نمائیم .
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.