سامانه ۱۳۷ پل ارتباطی بین شهرداری باقرشهر و شهروندان

0 209
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛
رضا محمدیفرد مسئول سامانه ۱۳۷ شهرداری باقرشهر  در این زمینه گفت: برای داشتن یک مدیریت شهری واحد و تحولات در ارائه خدمات بهتر به شهروندان، صندوق پیامگیر صوتی یا سامانه ۱۳۷ به عنوان مرکز هدایت کنترل و ساماندهی امورات شهری بسیار حائز اهمیت میباشد.
وی ادامه به ایفای نقش درگاه ارتباطی شهرداری با شهروندان اشاره کرد و افزود : ارائه خدمات در گستره سامانه ۱۳۷ موجبات نظم در مدیریت با فرایند مثبت و رفع مشکلات در ابلاغ ، ارجاع و پیگیری تا حصول نتیجه را موجب می شود که این امر در نظارت دقیق بر اجرا ، زمینه مناسبی برای جلب مشارکت عمومی را پدیدار میسازد.
ایشان بیان کرد: طبق تماسهای دریافتی سامانه ۱۳۷ شهرداری در نیمه دوم سال ۹۹ و سه ماه اول سال ۱۴۰۰ شاهد ۴۳۸ تماس و پیام از سوی شهروندان در راستای رفع معضلات و مشکلات شهری بوده ایم.
وی ادامه داد: بیشتر تماسها در حوزه خدمات شهری و در قالب نظافت، طعمه گذاری، جمع آوری سگهای بلاصاحب، جمع آوری نخاله ، احداث دست انداز و در حوزه عمرانی در قالب لگه کیری آسفالت ، ترمیم جداول، بازسازی پلها، رسیدگی به تخلفات ساختمانی بوده که منجر به ثبت پیام شده است.
محمدیفرد در پایان یادآور شد: سامانه ۱۳۷ شهرداری بدون وقفه و تعطیلی در طول ۲۴ ساعت شبانه روز آماده دریافت و ثبت نظرات و درخواست های شهروندان میباشد.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.