شهردار باقرشهر از تلاشگران عرصه سلامت تجلیل کرد.

0 201

 

د

در این جلسه که سعید استادفرج شهردار باقرشهر ، سرهنگ اصغر ارزومندی فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله ره ، سرگرد حسن حیدری جانشین سپاه ناحیه حضرت روح الله ره، حسین ابراهیمی ، عین اله آقاپور ، مجتبی پرک ، ابوطالب بقرایی ، حسین گراوند و عسگر پناهنده اعضای شورای شهر ، قربانعلی سیفی دبیر ستاد مدیریت بحران باقرشهر ، سرگرد مهرداد رجبی و خانم شهسواری فرماندهان بسیج برادران و خواهران باقرشهر ، محمد خزایی فرمانده حوزه کارگری شهید برونسی و جمعی از دست اندرکاران مقابله با ویروس کرونا حضور داشتند با رعایت مسائل و پروتکل های بهداشتی از تلاشگران عرصه سلامت با اهدای لوح سپاس و هدایای تجلیل شد .

حسین ابراهیمی رئیس شورای باقرشهر در حاشیه مراسم تجلیل از تلاشگران عرصه سلامت گفت : متاسفانه در روزهای اخیر شاهد بی تفاوتی مردم نسبت به ویروس کرونا بوده ایم.
حسین ابراهیمی رئیس شورای اسلامی باقرشهر ضمن تشکر ویژه از شهردار محترم و اعضای ستاد مدیریت بحران باقرشهر اظهار داشت: متاسفانه با توجه به طولانی شدن مدت زمان شیوع کرونا در منطقه، این روزها شاهد بی تفاوتی بسیاری از مردم باقرشهر نسبت به کرونا بوده ایم.
وی افزود: مجموعه شورای اسلامی باقرشهر آماده هرگونه همکاری و تعامل با تمامی ارگان ها و نهادها در راستای مبارزه با ویروس کرونا است.

حمایت های همه جانبه اعضای شورای اسلامی باقرشهر؛ موجب تسریع در مقابله با ویروس کرونا در شهر شده است.

سعید استادفرج شهردار باقرشهر با اعلام این مطلب افزود: مجموعه شورای اسلامی باقرشهر در طول چندماه گذشته تمام همکاری های لازم را با شهرداری داشته است.
وی افزود: تشریفات اداری و روند طولانی آن به گونه ای است که اگر تعامل و هماهنگی لازم بین شهرداری و شورا وجود نداشت، در این اوضاع حساس فعلی که مبارزه با کرونا در اولویت امور باید باشد، ممکن بود نتوانیم اقدامات لازم را انجام دهیم‌.
شهردار باقرشهر خاطرنشان کرد: مجموعه شورای شهر خوشبختانه هیچ محدودیتی برای ما ایجاد نکرد و به همین دلیل شهرداری باقرشهر با تمامی قوا و امکانات در حال خدمت رسانی حداکثری به مردم منطقه می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.