شهردار باقرشهر در بازدید میدانی از وضعیت بوستان های سطح شهر : یکی از اهداف مهم شهرداری تلاش برای رضایتمندی و خدمات رسانی مطلوب به شهروندان است

0 25

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، مرتضی همتی شهردار باقرشهر عصر روز چهارشنبه به همراه  تعدادی از معاونین و مدیران شهرداری از نحوه خدمات رسانی به شهروندان در بوستان ها بازدید و به بررسی وضعیت بوستان های تحت مدیریت شهرداری پرداخت.

شهردار باقرشهر با تاکید بر تلاش برای رضایتمندی و خدمات رسانی مطلوب به شهروندان از مدیران شهرداری خواست تا با تمام توان برای بهبود وضعیت خدمات دهی شهرداری در سطح بوستان ها تلاش نموده و با رصد و بررسی مداوم، بلافاصله در جهت رفع نواقص و مشکلات بوستان ها اقدام نمایند.

وی در این بازدید ضمن تاکید بر اهمیت بحث رفاه شهروندان و افزایش امکانات رفاهی و خدماتی در بوستان های شهری، اظهار کرد: ساماندهی بوستان ها و تجهیز آنها به وسایل مورد نیاز یکی از اهداف مهم شهرداری بوده و موجب فراهم شدن محیطی مناسب برای گذران اوقات فراغت شهروندان می شود.

وی ضمن بررسی کمبودها و نقاط ضعف ، دستورات لازم در خصوص رسیدگی و برطرف نمودن مشکلات و تجهیز  بوستانها را صادر نمود تا در اسرع وقت رسیدگی گردد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.