شهردار باقرشهر/ راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۹ متفاوت برگزار می‌شود

0 138

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛

 استاد فرج ادامه داد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در وضعیت اجتناب ناپذیر به سر می بریم و ضمن رعایت شیوه نامه های بهداشتی تلاش می کنیم تا با توجه به سلامتی مردم راهپیمایی۲۲ بهمن امسال خودرویی و موتوری در سراسر کشور برگزار می شود. اعتقاد داریم به همت ملت بزرگ ایران، ۲۲ بهمن ماندگار و تماشایی در تاریخ ثبت خواهد شد. همانگونه که مردم در محرم امسال یک محرم باشکوه و عظمت در تاریخ ثبت کردند.

وی اضافه کرد: همزمانی میلاد بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی (رحمت الله علیه) با دهه فجر امسال، جشن ها و مراسم ویژه ای را به همین مناسبت ها خواهیم داشت.

شهردار باقرشهر گفت: برپایی مراسمی با عنوان «فجر فاطمی» و نمایشگاه صعود چهل و دوساله در فرهنگسرای آفتاب، نورافشانی شب ۲۲ بهمن و شب ولادت حضرت زهرا (سلام الله علیها)، گلباران و غبارروبی مزار شهدای گمنام و شهدای باقرشهر در پنجشنبه (۱۶ بهمن) و یکشنبه (۱۹ بهمن) همراه با عطرافشانی و نیز برگزاری مسابقات متنوع فرهنگی هنری از دیگر برنامه های دهه فجر امسال است.

این مقام مسئول افزود: پویش هر خانه یک پرچم جمهوری اسلامی ایران مزین به نام مبارک الله از دیگر برنامه های این دهه است که بر سر در خانه ها افراشته خواهد شد.

 وی گفت: امسال به سبب شرایط ویژه شیوع کرونا امکان برگزاری راهپیمایی به شیوه سنتی وجود ندارد و به صورت متفاوتی برگزار می شود که جزییات و مسیرهای این راهپیمایی در روزهای به شرح ذیل اعلام خواهد شد.

ساعت ۸:۳۰ میدان آفتاب کهریزک(انتهای بلوار بهشتی) به سمت میدان شهید چله‌دوان باقرشهر
 ساعت ۹ میدان شهید چله‌دوان باقرشهر به سمت ۳۰ متری امام خمینی(ره) و مصلی باقرشهر
 ساعت ۱۰ حرکت از مصلی به سمت شرکت سایپا پرس از مسیر خیابان یادگار امام
 ساعت ۱۰:۳۰ حرکت به سمت حرم مطهر حضرت امام خمینی(روبروی بخشداری آفتاب) و پایان راهپیمایی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.