شهردار باقر شهر مطرح کرد: میز خدمت برای خدمت

0 184

سعید_استادفرج شهردار باقرشهر با اعلام این خبر گفت: پس از شیوع ویروس کرونا در جهان و به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی و سلامت شهروندان، از روزهای پایانی سال گذشته محدویت های در تردد مراجعین به شهرداری به وجود آمد که این محدویت ها در سال جاری نیز ادامه داشت.
وی افزود: به همین علت و به منظور تکریم ارباب رجوع، اقدامات لازم برای راه اندازی میز خدمت باهدف اولویت بخشی در تسهیل و تسریع فرآیند امورات مراجعین انجام شده است.
استادفرج تصریح کرد: امیدواریم با این اقدام شاهد تجلی رضایت شهروندان و تضمین سلامت آنان و کارمندان شهرداری باشیم.
عبدالرضا حسنی مسئول میز خدمت شهرداری نیز در این زمینه گفت: به منظور تکریم ارباب رجوع پنج باجه در ورودی شهرداری احداث گردیده است.
در این باجه ها واحد دبیرخانه تمامی نیازهای مراجعه کنندگان از قبیل اسکن، ثبت و مکاتبات را انجام می دهد.
وی افزود: امورات مربوط به صدور فیش های نوسازی و پسماند در این مرکز توسط واحد نوسازی جانمایی شده است و واحد خدمات شهر صدور مجوز مسیر حمل نخاله های ساختمانی را انجام می دهد.
حسنی در ادامه به حضور نمایندگان واحدهای درآمد و اصناف اشاره کرد و گفت: در این باجه ها نسبت به صدور و وصول فیش و مفاصاحساب شهروندان اقدامات لازم انجام می شود.
مسئول میز خدمت در پایان گفت: نماینده واحد شهرسازی نیز با حضور در باجه مخصوص این واحد ، نسبت به راهنمایی شهروندان از طریق پلاک ثبتی ، شماره پرونده ساختمانی و پاسخگویی در خصوص روند گردش کار پرونده ها اقدامات لازم را انجام می دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.