شهرک ارغوان باقرشهر؛ بهترین الگوی شهرسازی نوین برای شهرداری های استان تهران

0 240

محمد تقی زاده معاون عمرانی استاندار تهران در جریان بازدید از پروژه مسجد علی بن ابیطالب ع اظهار داشت: با توجه به رعایت ایجاد سرانه های فرهنگی ، مذهبی، آموزشی ، ورزشی و فضای سبز در شهرک ارغوان ، شهرک فوق؛ بهترین الگوی شهرسازی نوین برای شهرداری های استان تهران است .
وی ضمن قدردانی از اهتمام ویژه شهرداری باقرشهر در رعایت اصول شهرسازی نوین در شهرک ارغوان ؛ گفت : یکی از پروژهای بی نظیر شهری استان در باقرشهر شکل گرفته است .

وی افزود: در بازدیدهای مستمری که از شهرداریهای مختلف داشته ام ، از این نمونه در دیگر شهرها کمتر دیده ام .
ایشان به برخی از ویژگیهای شهرک اشاره کرد و افزود : ایجاد سرانه های ورزشی ، فرهنگی ، مذهبی و آموزشی، تراکم همگن ، نمای بیرونی مناسب و متناسب ، استفاده از مصالح و متریال خوب و همچنین احساس آرامش در شهروندان شهرک ارغوان از ویژگیهای این شهرک است.
وی از اهتمام شهرداری در نظارت دقیق بر تامین پارکینگ توسط ساکنان تقدیر کرد و گفت : در اداری تمام واحدهای مسکونی و تجاری از پارکینگ و جلوگیری از احداث واحدهای تجاری در معابر فرعی از اقدامات بسیار ارزشمند مدیریت شهری باقرشهر است .
وی در پایان از زحمات دست اندرکاران ساخت مسجد علی بن ابیطالب ع بویژه از اعضای شورای شهر ، خیرین ساخت ساختمان مسجد قدردانی کرد.
لازم به ذکر است مسجد فوق در دهه فجر سالجاری به بهره برداری خواهد رسید .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.