طرح استقبال از بهار در باقرشهر آغاز شد

0 161
🔶
 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛
سعید استاد فرج در این زمینه گفت: شهرداری باقرشهر همه‌ساله پیش از فرارسیدن نوروز باستانی اقدام به اجرای طرح نمادین استقبال از بهار در قالب اکیب‌های خدماتی و تنظیف شهر می‌کند.
وی با اشاره بر لزوم تعامل و مشارکت تمامی شهروندان در اجرای صحیح این طرح موفق در  باقرشهر، افزود: حضور تمامی شهروندان و مشارکت و همکاری آنها با مجریان این طرح به زیبایی و نظافت هرچه بیشتر شهر کمک شایانی می‌کند.
استادفرج هدف از اجرای این طرح را تشویق و ممارست شهروندان در حفظ زیبایی و نظافت شهر دانست و بیان کرد: شهروندان رکن اصلی و اساسی حفظ شهر از آلودگی‌ها و تنظیف آن هستند، بنابراین حضور مستمر و با نشاط آن‌ها در کنار نیروهای خدوم سازمان خدمات شهری منجر به حفظ زیبایی‌های شهر می‌شود.
وی این طرح را یک طرح تشویقی در راستای حضور پرشور و نشاط شهروندان در نظافت شهر دانست و عنوان کرد: تمامی نیروهای خدماتی شهرداری با در اختیار داشتن کلیه تجهیزات لازم می‌کوشند تا چهره شهر را در استقبال از میهمانان نوروزی آماده سازند اما این به تنهایی نمی‌تواند کمکی به حفظ زیبایی‌های شهر کند بلکه هر شهروند در جایگاه خود موظف است نسبت به پاکیزگی محیط و محله پیرامون خود همت گمارد.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.