عجت عظیمی رئیس اداره هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری باقرشهر/همواره به دنبال رفاه شهروندان هستیم

0 245
به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر؛ حجت عظیمی رئیس اداره هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری؛ ضمن ابراز گلایه مندی از برخی از شهروندان که بدون در نظر گرفتن ساعات جمع آوری زباله ، نسبت به رها نمودن زباله تر در معابر و انهار اقدام می نمایند ، گفت: شهرداری باقرشهر همواره به دنبال ارائه خدمات مطلوب و کسب رضایت شهروندان بوده است.
وی به جمع آوری ۴۵ تن زباله در شبانه روز اشاره کرد و گفت: در صورت مشاهده هرگونه قصور و کوتاهی از سوی نیروها در ارائه خدمات شهری مطلوب از شهروندان عذرخواهی می نمایم.
عظیمی در ادامه به اقدامات روزانه واحد خدمات شهری اشاره کرد و افزود: طبق برنامه ریزی انجام شده، علاوه بر شستشوی روزانه مخازن پسماند تر طبق روال ، این حوزه اقدام به اجرای شستشو ، گند زدایی نموده و در آینده نسبت به رنگ آمیزی مخازن و زیرمخزنیهای پسماند تر در سطح شهر اقدام می نماید
وی در ادامه افزود: در این طرح مخازنی که آلودگی بیشتری دارند پس از شستشو ، کف تراشی ، گند زدایی و در صورت نیاز رنگ آمیزی میشوند . و مابقی مخازن نیز توسط ماشین آلات مکانیزه مخزن شوی و واتر جت در محل شستشو و گند زدایی می گردد .
عظیمی از شهروندان درخواست کرد با رعایت موارد بهداشتی و فرهنگ سازی و آموزش کودکان خود، شهرداری را در نظافت و پاکیزگی شهر  یاری رسانند و به ایشان توصیه کرد : با تفکیک زباله های تر از خشک و گذاردن زباله های تر در کیسه های در بسته و قراردادن آنها در مخازن تعبیه شده رأس ساعت ۲۱  اقدام نمایید.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.