عملیات اجرایی‌ احداث میدان در انتهای بلوار علامه عسگری و خیابان چله دوان آغاز شد

0 77

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، عملیات اجرایی‌ احداث میدان در محل اتصال بلوار علامه عسگری و خیابان چله دوان با همکاری معاونت عمرانی شهرداری منطقه ۱۹ و با هزینه معادل ۷ میلیارد تومان آغاز شد.

دکتر قضاتلو شهردار باقرشهر با اعلام این خبر، گفت: این میدان در ۱۵۰۰۰ متر مربع از اراضی تحت تملک شهرداری باقرشهر به شکل بیضی در ابعاد ۱۱۰ در ۴۵ متر طول  با رمپ های به عرض ۱۵ متر احداث و بلوار ۴۵ متری علامه عسگری، بلوار ۳۵ متری شهید چله دوان و خیابان ۳۵ متری انرژی را به هم متصل خواهد نمود.

دکتر قضاتلو گفت: احداث این میدان می تواند نقش بسیار مهمی در حل مشکلات ترافیکی و سهولت حمل و نقل در منطقه، توسعه زیر ساخت های شهری  و همچنین ایجاد سیما ، منظر و فضای سبز مناسب در شهر داشته باشد و با ایجاد دسترسی مناسب و ایمن برای تردد مردم باقرشهر و حومه ، شاغلان و صاحبان صنایع و کارگاه‌ های تولیدی و کشاورزی منطقه فراهم آورد.

شهردار باقرشهر در ادامه گفت: پروژه های عمرانی از مهمترین اقدامات شهرداری در جهت توسعه شهری می باشد که کمیت و کیفیت در اجرای پروژه های شهری از اهمیت ویژه ای برخوردار است و توجه به آن از ملزومات مدیریت شهری به شمار می‌رود.

وی در پایان ضمن تشکر و تقدیر از همکاری و صبر و شکیبایی شهروندان، صاحبان صنوف و مشاغل و همچنین اهالی روستاهای اطراف که از محورهای فوق تردد می نمایند،  خاطرنشان کرد: جلب رضایت شهروندان با پیگیری و تسریع در اجرای پروژه های عمرانی صورت خواهد گرفت. امروزه شهروندان  از شهرداری انتظار احداث پروژه هایی دارند که رفاه و آسایش و امنیت را برایشان به ارمغان آورد که خوشبختانه با پی گیری های صورت گرفته در آینده شاهد اجرای پروژه هایی خواهیم بود که تأثیر بسزایی در رشد و شکوفایی شهر خواهند داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.