عملیات تراش و روکش آسفالت بلوار ۲۲ بهمن باقرشهر

0 25

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، تراش و روکش آسفالت‌ خیابان ۲۲ بهمن حدفاصل میدان شهدا تا میدان شهید فاتحی به متراژ ۱۳۰۰۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر دو میلیارد تومان توسط اداره عمران و تاسیسات شهری شهرداری باقرشهر در دست اجرا می باشد.

سرپرست شهرداری باقرشهر با اعلام این خبر، گفت: نهضت آسفالت معابر و خیابان‌های سطح شهر به صورت گسترده به منظور رفاه حال شهروندان، ارتقای سطح کیفیت زندگی، بهبود تردد خودروها، عدالت در اجرای پروژه های عمرانی و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان آغاز شده است و در سال جاری ادامه خواهد داشت.

وی بیان کرد: مدیریت شهری باقرشهر از ابتدای امسال، خدمات‌رسانی به شهروندان در حوزه‌های مختلف را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار داده است که عملیات ترمیم و روکش آسفالت معابر اصلی و فرعی شهر یکی از اولویت‌های شهرداری باقرشهر در سال جاری به شمار می‌رود.

سرپرست شهرداری باقرشهر تصریح کرد: بر همین اساس پروژه آسفالت معابر باقرشهر طبق اولویت بندی هم اکنون در حال اجرا است و خوشبختانه با برنامه ریزی های به عمل آمده عملیات تراش و آسفالت بلوار ۲۲ بهمن حدفاصل میدان شهدا تا میدان شهید فاتحی به متراژ ۱۳ هزار متر مربع در دو لاین غربی و شرقی با اعتباری بالغ بر دو میلیارد تومان آغاز شده است.

یوسف نژاد اظهار داشت: همچنین عملیات لکه‌گیری و ترمیم آسفالت معابر و خیابانهای اصلی و فرعی شهر با رعایت اصول فنی و زیرسازی‌های لازم با کیفیت مطلوب با هدف بهبود تردد شهروندان، ارتقای کیفی و بهسازی معابر و مناسب‌سازی محیط، سیما و منظر شهری با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هم اکنون به پایان رسیده است.

وی رضایت شهروندان را مهمترین و بزرگترین سرمایه مدیریت شهری باقرشهر دانست و گفت: اجرای نهضت آسفالت با هدف اصلاح چهره شهر، روان‌سازی تردد وسایل نقلیه، تأمین آرامش و آسایش شهروندان انجام می شود و تا پایان سال نیز ادامه می‌یابد وتحقق این موضوع از اولویت های اقدامات شهرداری در سال جاری خواهد بود.

   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.