فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) دردیدار با شهردار باقرشهر/ توجه ویژه به فرهنگ ایثار و شهادت در شهرداری باقرشهر ستودنی است

0 171
به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر؛ سعید استادفرج سرپرست شهرداری باقرشهر در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت، بر تعامل و همکاری با سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) در راستای اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی و در راستای نشر ارزش های اسلامی و انقلابی تاکید کرد.
وی افزود : شهرداری باقرشهر همواره در اجرای منویات مقام معظم رهبری در زمینه های فرهنگی و اجتماعی پیشگام بوده و این مهم را در اجرای منویات ایشان در پیشگیری از شیوع بیماری منحوس کرونا و همکاری با شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری و مجموعه سپاه به اثبات رسانده است .
استادفرج به ساخت و تجهیز مراکز فرهنگی و قرآنی عطر فاطمی و مسجد علی بن ابیطالب (ع) و … اشاره کرد و افزود: ایجاد این مراکز با هدف توسعه فرهنگ اسلامی و قرآنی و آموزش نسل چهارم انقلاب و حرکت در مسیر سیاست های گام دوم انقلاب بوده است.
سرپرست شهرداری باقرشهر ادامه داد: امیدواریم با افزایش همکاری‌ها میان شهرداری و مجموعه سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) بتوانیم خدمات ارزنده و بیشتری به شهروندان ارایه نماییم.
سرهنگ پاسدار خداداد کاشفی فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره)  نیز در این دیدار با تقدیر و تشکر از فعالیت های شهرداری باقرشهر بویژه در برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در دهه امامت و ولایت و ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) ، بر تعامل و همراهی و همکاری سپاه و بسیج با شهرداری در راستای ترویج فرهنگ انقلابی و اسلامی و ارزش های دینی با بهره گیری از توان و استعداد های بسیج تاکید کرد.
وی افزود: با توجه به فرموده مقام معظم رهبری، هرجا از نیروهای جوان و خلاق بهره‌گیری شده است، نتایج خوبی حاصل شده و ثمرات آن در ارائه خدمت به مردم شریف قابل توجه بوده است.
سرهنگ کاشفی با اشاره به خدمات ارایه شده توسط مجموعه شهرداری در بهره برداری از پروژه های عمرانی و همچنین ایجاد مرکز واکسیناسیون فدک ، افزود: خدمات‌رسانی به شهروندان و کمک به پیشبرد هرچه بهتر برنامه‌های پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و واکسیناسیون گروه های هدف قابل تحسین است.
وی افزود : اقدامات شهرداری در زمینه حفظ و نشر آثار شهدا و رسیدگی به خانواده های معظم و معزز شهدا ، رزمندگان و جانبازان و کسب عنوان شهرداری برتر در بین شهرداریهای استان تهران بهترین گواه در توجه به یادگاران شهدا و خانواده های معظم و معزز آنان است .
ایشان همچنین از اقدامات صورت گرفته توسط شهرداری و پشتیبانی از نیروهای جهادی در کمک به افراد نیازمند و اهدای بسته های معیشتی و کمک‌های مومنانه و کمک به افراد محروم و نیازمند تشکر و قدردانی کرد.
لازم به ذکر است در این دیدار حجت الاسلام بلاغی مسئول حوزه نمایندگی و سرگرد حیدری جانشین و جمعی مسئولین سپاه ناحیه حضرت روح الله ره، سرهنگ کاشفی را همراهی می کردند و نوروزی معاون اداری مالی ، محبی معاون فرهنگی اجتماعی و مغروری مدیر روابط عمومی، بسیج و امور ایثارگران نیز حضور داشتند.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.