مراسم باشکوه گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان در مصلی باقرشهر برگزار شد 

مراسم گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان با حضور خانواده های معظم و معزز شهدا ، دانش آموزان مدارس و مسئولین ادارات و نهادها در مصلی باقرشهر برگزار شد.  

0 208
به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر؛
مراسم باشکوه گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان با حضور خانواده های معظم و معزز شهدا، دانش آموزان مدارس شهر، حجت الاسلام استیری امام جمعه باقرشهر و کهریرک، بابایی بخشدار کهریزک، استادفرج سرپرست شهرداری باقرشهر، سرگرد حیدری جانشین سپاه ناحیه حضرت روح الله ره،  فرماندهان کلانتری های کهریزک و باقرشهر، افضلی نیا رئیس آموزش و پرورش کهریزک، شم آبادی رئیس ستاد نماز جمعه، کلهر رئیس شورای بخش کهریزک؛ فرمانده و نیروهای پادگان شهید اسدی ارتش، بسیجیان خواهر و برادر در مصلی باقرشهر و مسئولین ادارات و نهادها برگزار شد.
در این مراسم حاضرین پس از سردادن شعارهای انقلابی ، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل ؛ جنایات استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهانخوار  را محکوم کردند.
در ادامه حجت الاسلام دربانی مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان تهران ، سخنرانی کرد و در خصوص اهمیت گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان و رویذاذهای مهمی که در این روز اتفاق افتاده سخنرانی نمود.
در پایان مراسم قطعنامه ۱۳ آبان قرائت شد و حاضران در مراسم با سردادن شعارهای الله اکبر مطالب ارائه شده را تایید نمودند و پرچم آمریکا و اسرائیل به آتش کشیده شد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.