مراسم تقدیر از مقام شامخ معلمان به همت امور فرهنگی،اجتماعی شهرداری باقرشهر

0 17

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، به همت امور فرهنگی، اجتماعی شهرداری باقرشهر، توسط سرپرست شهرداری باقرشهر از تعدادی از معلمین و مدیران شاغل در مدارس باقرشهر در هفته بزرگداشت و گرامیداشت مقام معلم تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

با برنامه ریزی انجام شده توسط امور فرهنگی، اجتماعی شهرداری باقرشهر در روز سیزدهم اردیبهشت ماه و در هفته بزرگداشت و گرامیداشت مقام معلم از تعدادی از مدیران و معلمان مدارس باقرشهر که در سال گذشته بیشترین تعامل و همکاری را با برنامه های فرهنگی و اجتماعی شهرداری داشته اند، با اهدای ” تقدیر نامه ” ، “گل و شیرینی” تجلیل شد.

سرپرست شهرداری باقرشهر در حاشیه این مراسم ،گفت: آموختن و یادگیری از محضر معلمان افتخاری است که باید بر آن بالید. شغل معلمی شغل انبیاء است و باید معلمان و جایگاه بالای آنها بعنوان بهترین الگو و سرمشق در تمام زمینه های زندگی در جامعه قرار گیرد.

یوسف نژاد با اشاره به نقش مهم معلمان در انتقال پیام های مهم شهروندی و آموزشی به دانش آموزان برای داشتن شهری زیبا و شایسته زندگی گفت: بدون حضور معلمان و تعامل با این قشر زحمت کش، پیام مدیریت شهری به خانواده‌ ها نخواهد رسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.