مراسم جشن بزرگ “ایران جوان” به مناسبت میلاد حضرت امام رضا (ع) در باقرشهربرگزار شد

0 40

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، همزمان با میلاد پر سرور امام خوبی و مهربانی ها، حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) جشن برزگ و  باشکوه ” ایران جوان” در ورزشگاه فدک باقرشهر به همت ادارات بخش کهریزک و با حضور گسترده و چشمگیر شهروندان بخش کهریزک برگزار گردید.

در روز میلاد فرخنده شمس الشموس امام رضا (ع) عصر دیروز چهارشنبه دهم خرداد ماه مراسم جشن برزگ و  باشکوه ” ایران جوان” در ورزشگاه فدک باقرشهر به همت ادارات بخش کهریزک و با حضور امام جمعه باقرشهر و کهریزک، بخشدار کهریزک، سرپرست شهرداری باقرشهر،شهردار کهریزک ، دهیاران ، مسئولین و مدیران بخش کهریزک، بسیجیان و شهروندان بخش کهریزک برگزار شد.

اجرای گروه موسیقی سنتی، هنرنمایی خردسالان رزمی، اجرای استنداپ کمدی تقلید صدای خوانندگان ایرانی توسط عباس رضا زاده با مجری گری حسین مولایی از مجریان توانا تلویزیون و فرزند شهرری و مراسم اهدای جوایز اسامی معصومه ، رضا و شرکت کنندگان در این جشن به قید قرعه از برنامه های این جشن بود.

برپایی نمایشگاه غرفه های فرهنگی گوهر کرامت در حاشیه برگزاری این جشن جهت ترویج شعائر دینی و حجاب و عفاف یکی دیگر از برنامه های فرهنگی این مراسم بود که با استقبال شهروندان روبرو گردید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.