میز خدمت شهید کره خوار در شهرداری باقرشهر

0 141
 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛
سعید استادفرج شهردار باقرشهر در این زمینه اظهار داشت: با توجه به شرایط اقتصادی و معیشتی موجود و همچنین تقاضاهایی مبنی بر بررسی مشکلات و درخواست‌ها که به صورت مستمر توسط مردم به شهرداری ارسال می‌شود، تصمیم به برگزاری ارتباط چهره به چهره با مردم گرفته شد.
 وی افزود: با عنایت به در پیش بودن هفته بسیج ، میز خدمت شهید اصغر کره خوار با همکاری پایگاه بسیج شهید آزادفرد شهرداری باقرشهر و با حضور محمود نوروزی معاون اداری مالی و رضا بهادر معاون فنی عمرانی و شهرسازی  در محل شهرداری باقرشهر برپا شد.
 شهردار باقرشهر و معاونین در این میز خدمت و ملاقات عمومی با ۶ نفر از شهروندان به گفتگو پرداخت و به درخواست های شهروندان که عمده آنها شامل درخواست تسریع در روند صدور پروانه ساختمانی، بهرمندی از مساعدت های قانونی و تقسیط عوارض بود، رسیدگی و دستورات لازم را صادر نمودند.
 سعید استاد فرج در حاشیه این برنامه عنوان کرد: عمده مشکلات و مطالبات مردم شامل موضوعاتی بودند که با مراجعه به شهرداری مرتفع نشده بودند اما با برپایی این میز خدمت و به برکت نام و یاد شهید والامقام اصغر کره خوار و حضور تمام مسئولان ذی‌ربط، این مشکلات برطرف شدند.
 شهردار باقرشهر تأکید کرد: ملاقات عمومی مردم با مسئولان تسهیل روند خدمت‌رسانی و فرآیند حل مشکلات را سرعت می بخشد.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.