نرخ جدید کرایه خط ون های باقرشهر- مترو شاهد اعلام شد

0 26

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، طبق مصوبه شماره ۲۹۳۱/۱/۱۸۱۵۳مورخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۲شورای ترافیک فرمانداری شهرستان ری در خصوص لایحه نرخ کرایه ون های خط باقرشهر به متروی شاهد، نرخ جدید کرایه خط ون های باقرشهر- مترو شاهد از ابتدای اردیبهشت ماه به ازای هر مسافر ۳۵۰۰تومان خواهد بود.

مسعود یوسف نژاد سرپرست شهرداری باقرشهر با اعلام این خبر گفت: با توجه به لایحه شورای ترافیک شهرستان ری در خصوص افزایش نرخ کرایه خط ون های باقرشهر- مترو شاهد، ۴۰ درصد افزایش یافت و از ابتدای اردیبهشت ماه مبلغ کرایه این خط، به ازای هر مسافر ۳۵۰۰ تومان خواهد بود.

وی در ادامه تصریح کرد: با توجه به تصویب و اعلام نرخ جدید کرایه، هیچ راننده ای حق دریافت مبلغ بیشتر به بهانه های مختلف مانند نداشتن پول خُرد و … را ندارد و در صورت وصول شکایت از طرف شهروندان، با راننده خاطی از سوی شهرداری برخورد خواهد شد.

یوسف نژاد در خصوص ورود ون‌های جدید به خط باقرشهر- مترو شاهد، تصریح کرد: با پیگیری مطالبات مردمی شهروندان باقرشهر مبنی بر نارضایتی از تعداد مینی بوس های خط شاهد-باقرشهر، ۵ دستگاه ون در سال گذشته با تدابیر حوزه حمل و نقل و ترافیک شهرداری، جهت رفاه مسافران و شهروندان باقرشهری به ناوگان ون های خط باقرشهر- مترو شاهد اضافه گردیده است تا زمان انتظار مسافران جهت استفاده از خدمات حوزه حمل و نقل عمومی کاهش یابد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.