نشست تخصصی” بررسی رسالت و منزلت زن مسلمان” در شهرداری باقرشهر

0 249
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛
مراسم گرامی داشت هفته عفاف و حجاب به همت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری باقرشهر با همکاری کمیسیون امور بانوان این شهرداری و با حضور دکتر لاله افتخاری دبیر کل اتحادیه جهانی زنان مسلمان ، نمایندگان برخی از دستگاه‌های اجرایی و نهادهای انقلابی و سازمانهای ذیربط و کارشناسان بانوان شاغل در ادارات باقرشهر و کهریزک در سالن جلسات شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد .
امیر محبی معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری باقرشهر، ضمن گرامیداشت هفته عفاف و حجاب گفت: عفاف و حجاب یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است و با رعایت آن، انسان میتواند به جایگاه رفیع برسد.
وی افزود: برای دستیابی به جامعه سالم ، قانون عفاف و حجاب که در اسلام به آن سفارشات زیادی شده اجرا می شود تا با رعایت آن، موجبات محافظت از عفت عمومی پدیدار گشته و استحکام خانواده و ارتقا جایگاه آن در جامعه را شامل می شود .
محبی در ادامه، خانم دکتر افتخاری را چهره توانای معارف قرآنی و شخصیتی مخلص، تلاشگر و اثر گذار دانستند که  با حضور در ادوار گذشته مجلس اقدامات مهم و قابل توجهی را در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری  اسلامی داشته و اقدامات مناسبی را در کمیسیون فرهنگی ، قرآن و عترت و فراکسیون های دفاع مقدس ، زنان و خانواده و بسیج و فرزندان شاهد از خود بجا گذاشته اند و از هیچ کوششی در این مسیر دریغ نکرده اند.
در پایان این مراسم از بانوان نمونه و منتخب برخی دستگاه های اجرائی  و نهادهای انقلابی و همچنین خانم دکتر حنیفه پور ؛ یکی از چهره های علمی و پژوهشی شهرداری باقرشهر که به تازگی  موفق به کسب مدرک دکتری تخصصی در رشته مهندسی منابع طبیعی _بیابان زدایی از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران شده است، با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.