نشست دوره ای شهردار باقرشهر با معاونین، مدیران و مسئولین واحدهای شهرداری برگزار شد

0 59

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، نشست دوره ای شهردار باقرشهر با معاونین، مدیران و مسئولین واحدها در محل سالن جلسات شهید حاج قاسم سلیمانی شهرداری باقرشهر برگزار گردید و در این نشست مسائل و مشکلات شهری، شهروندی و واحدهای شهرداری در تمامی زمینه ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه محسن قضاتلو شهردار باقرشهر ضمن تشکر از زحمات پرسنل شهرداری جهت عملکرد مناسب واحدها، خواستار ارائه گزارش عملکرد حاضرین در جلسه شد و مسئولین واحدها ضمن ارائه گزارشات خود، مسائل و مشکلات واحد مربوطه و همچنین برنامه های جاری و آتی را به حاضرین و شهردار، عنوان نمودند.

در این جلسه، شهردار باقرشهر ضمن بررسی مطالب ارائه شده، بر تسریع در اجرای برنامه ها و پروژه های مختلف تأکید نمود و از مدیران شهرداری خواست تا با برنامه ریزی دقیق در زمینه اجرای برنامه ها و مرتفع ساختن مسائل و مشکلات مربوطه و عملکرد مطلوبتر از قبل، موجبات رضایتمندی شهروندان و در نتیجه رضای خدا را فراهم سازند.

شهردار باقرشهر در ادامه جلسه خاطرنشان کرد: هدف اصلی خدمت ما جلب رضایت ارباب رجوع است چرا که بدون مشارکت و جلب رضایت شهروندان فهیم باقرشهر، هیچ فعالیت و خدمتی مؤثر و مفید واقع نخواهد بود، لذا همکاران ما در شهرداری، توجه به این اصل مهم را باید الگو و سرمشق فعالیتهای خود قرار دهند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.