نشست صمیمی جمعی از خبرنگاران با سعید استادفرج سرپرست شهرداری باقرشهر

0 194

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر؛ نشست صمیمی جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه با سعید استادفرج سرپرست شهرداری باقرشهر برگزار شد.

در ابتدای این نشست سعید استاد فرج، ضمن ابراز تاسف از فوت هموطنان عزیز از شیوع بیماری کرونا ، بر آمادگی شهرداری برای کمک و همکاری بیش از پیش به  شبکه بهداشت در مبارزه با کرونا خبر داد 

وی در ادامه به رسالت خبرنگاران اشاره کرد و گفت :خبرنگار کسی است که با مسئولیت و آزادی و تحمل سختی‌های فراوان به نگاشتن حقایقی می‌پردازند که رشد و توسعه جامعه را ثمر می‌بخشد و همواره به مثابه دیده‌بانان امین جامعه در عرصه‌های مختلف پرچم آزادی، آگاهی و امید را افراشته‌اند و به مردم آگاهی و بصیرت با قلمشان می بخشند. 

وی افزود : بی تردید کارکرد رسانه ها در ارائه تصویری از مشکلات موجود منطقه و نظارت عمومی بر مسئولان و دستگاه های اجرایی بی بدیل و غیرقابل انکار است و به راستی که رسالت اصحاب خبر و رسانه بسیار خطیر و حساس است که با کوچکترین لغزش در قلم میتوان مسیر هدف را تغیییر داد.

استاد فرج از خبرنگاران خواست که علاوه بر به  تصویر کشیدن عملکرد مسئولین  شهر مخصوصا شهرداری نزد مردم ، باقرشهر را در سطح کشور معرفی و به شهری شناخته شده تبدیل کنند. 

سرپرست شهرداری باقرشهر در مورد بحث نخست کشور و جهان که مبارزه با ویروس کرونا میباشد افزود: شهر باقرشهر از نخستین شهرهایی در سطح کشور بود که با همدلی بین مسئولین ، مردم ، بسیج و شهرداری در مدیریت کرونا اقدامات مثبت و عملکرد روشنی در جهت مبارزه با این ویروس انجام داده است.

استاد‌فرج آمادگی کامل شهرداری در هرگونه خدمات رسانی برای مبارزه با کرونا را به تمامی نهادها و ارگانها مخصوصا شبکه بهداشت شهرستان اعلام نمود و افزود : شهرداری باقرشهر با تمام توان برای ریشه کن ساختن این ویروس در کنار عوامل اجرایی و شبکه بهداشت ایستاده و افتخار فعالیت در این جبهه را نزد مردم ولایت مدار و فهیم شهر دارد.

وی ضمن اعلام کمک‌های صورت گرفته از سوی شهرداری باقرشهر به‌عنوان وظیفه انسانی و دینی افزود: تمامی اقدامات صورت گرفته در راستای مسئولیت اجتماعی شهرداری صورت گرفته و در ادامه خدمات قبلی، آمادگی خویش جهت همراهی و همکاری با شبکه بهداشت و درمان  به‌عنوان متولی مبارزه با اپیدمی بیماری کرونا را اعلام می‌کنیم.

وی افزود در زمینه مراکز واکسینه کردن مفتخریم که علاوه بر مردم باقرشهر پذیرای شهرستانهای همجوار از جمله ری و کهریزک میباشیم که این عمل باعث افتخار و سربلندی شهرستان میباشد .

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.