نشست صمیمی جمعی از پیشکسوتان ورزش باقرشهر با سعید استادفرج

0 167
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر ؛ حسن زالخان رئیس اداره ورزش و جوانان به همراه جمعی از پیشکسوتان ورزش با حضور در دفتر شهردار، مسائل و مشکلات ورزش باقرشهر را بررسی کردند .
سعید استادفرج در این نشست صمیمی ، ضمن قدردانی از حضور موثر پیشکسوتان در عرصه ورزش شهر؛ گفت : زمانی که در باقرشهر هیچگونه امکانات ورزشی وجود نداشت ، شما پیشکسوتان که به حق سرمایه های ارزشمند ورزش شهر هستید ، با کمترین امکانات موجب شدید که قهرمانان و جوانان ورزشکار بسیار زیادی به ورزش کشور معرفی شوند و مایه افتخار ملت ایران و باقرشهر باشند .
شهردار باقرشهر در ادامه به حضور تیم ملی در باقرشهر برای افتتاح ورزشگاه ۱۰ هزار نفری ایثارگران اشاره کرد و افزود : هدف اول ما از حضور تیم ملی در باقرشهر ، معرفی شهر به ملت ایران اسلامی بود، اما در کنار آن تصمیم داشتیم از پیشکسوتان و تلاشگران عرصه ورزش شهر بویژه حسن زالخان رئیس فعلی اداره ورزش و جوانان شهر توسط دادکان؛ رئیس فدراسیون فوتبال وقت و برانکو سرمربی تیم ملی در آن برهه از زمان، تجلیل نمائیم.
وی سپس به شرایط ورزش شهر اشاره داشت و اظهار داشت :امیدوارم با حضور حسن زالخان که از مدیران دلسوز و بومی شهر و از مربیان سختکوش شهر هستند و با استفاده از تجربیات پیشکسوتان، شاهد تحول و پیشرفت در ورزش شهر باشیم .
سعید استادفرج در ادامه به حضور شهروندان در انتخابات ۲۸ خرداد اشاره کرد و با قدردانی از حضور ایشان در انتخابات و انتخاب رئیس جمهور و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا   افزود: امیدوارم رئیس جمهور منتخب و اعضای شورای شهر جدید با عمل به وعده های خود ، شاهد تغییر در وضعیت در زندگی ملت ایران بویژه در معیشت مردم باشیم.
 در ادامه حسن زالخان رئیس اداره ورزش و جوانان ؛ گزارشی از اقدامات انجام شده در مدت حضور خود در ادارات ورزش و جوانان باقرشهر ارائه نمود و خواستار توجه شهرداری و شورای شهر و همکاری بیشتر در زمینه برگزاری کلاس های آموزشی ، مسابقات ورزشی و توسعه و ترمیم ورزشگاه های شهر شد.
لازم به ذکر است در این نشست؛ جعفر نفر ، قاسم غفاری، محمود ارسطوئیان ، حسن زالخان ، داود سالمی ، اصغر عیاری، محمد صالحی ، سعید شفیعی و جواد مغروری حضور داشتند .
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.