نصب نیمکت های بتنی در میدان شهدای باقرشهر

0 217
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر ؛
محمدرضا کتی با بیان این مطلب گفت: نصب نیمکت به منظور تامین رفاه حال شهروندان و افراد سالمند که برای استراحت به فضای سبز موجود در این میدان مراجعه می کنند اجرا شده است .
ایشان در ادامه عملیات خدمات رسانی به شهروندان افزود: کار نصب و جانمایی نیمکت های پارکی در پارک های و میادین سطح شهر توسط واحد زیباسازی انجام شد که مورد استقبال و رضایت شهروندان قرار گرفت.
وی با تاکید بر اهمیت رسیدگی به پارک ها و توسعه ی تجهیزات آن ها با وسایل رفاهی اولیه از جمله مبلمان پارکی و ایجاد روشنایی مطلوب ادامه داد و گفت : تعبیه و نصب اینگونه عناصر در فضاهای عمومی شهری تاثیر مستقیم بر رضایت و آرامش شهروندان در استفاده از پارک های محله ای دارد.
کتی عنوان کرد : به همین منظور و در راستای خدمت رسانی به شهروندان ، شش عدد نیمکت بتنی با توجه به فضای مشجر موجود میدان از نوع مرغوب و با کیفیت در این مکان نصب شده است.
گفتنی است در هفته های اخیر خدمات رسانی به شهروندان در پارک های مذکور بیشتر شده است .نصب وسایل ورزشی و ست تندرستی ، رفع خاموشی پارک ها ، نصب وسایل بازی پلی اتیلن و کفپوش گذاری محوطه بازی آن ، نصب نیمکت ، رسیدگتی به سیمای ظاهری پارک با هرس چمن و درختان و…از جمله اقداماتی است که برای جلب رضایت شهروندان و استفاده آنها از فضاهای عمومی توسط این شهرداری به انجام رسیده است
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.