برگزاری هشتمین جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی در باقرشهر

0 189

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛

هشتمین جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی باقرشهر با حضور حجت الاسلام استیری امام جمعه باقرشهر، مجتبی پرک و عین اله آقاپور اعضای شورای اسلامی ، مسعود یوسف نژاد و جواد مغروری از مدیران شهرداری ، سیاه منصور نماینده آموزش و پرورش کهریزک و حسینی نماینده موقوفات فیروزکوهی به ریاست ابوطالب بقرایی برگزار شد .

با عنایت به توجه ویژه شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر به امر آموزش و اشتغال جوانان مستعد ، دستور کار اصلی جلسه بررسی راهکارهای ایجاد هنرستان فنی و حرفه ای با همکاری موقوفات فیروزکوهی در نظر گرفته شده بود .

 در ابتدا ابوطالب بقرایی رئیس شورای شهر از خدمات موقوفات فیروزکوهی طی سالیان متمادی در آموزش رایگان شهروندان و علاقمندان فراگیری فنون مختلف قدردانی کرد و در ادامه با طرح لزوم ساخت هنرستان تخصصی در منطقه گفت : با توجه به نیازسنجی های انجام شده ، در سدد ایجاد هنرستان مجهز و کارآمد هستیم و اعضای شورای شهر آماده هرگونه همکاری و مساعدت در ایجاد این مرکز آموزشی هستند و از مسئولین موقوفات فیروزکوهی می خواهیم که با جدیت و اهتمام ویژه در تحقق این پروژه گام بردارند .
در ادامه جلسه حسینی نماینده موقوفات فیروزکوهی با استقبال از اجرای این طرح گفت : در سالهای گذشته نیز آمادگی خود را در این زمینه اعلام کرده بودیم و اینک نیز بر اجرای این طرح که آثار بسیار مطلوبی بر رشد و موفقیت جوانان خواهد داشت تاکید می کنیم و آماده همکاری هستیم .
  در ادامه حجت الاسلام استیری امام جمعه باقرشهر نیز ضمن اشاره به شیوع بیماری کرونا ، از نماینده موقوفات خواست در زمینه تهیه لوازم مورد نیاز دانش آموزانی که نیاز به فراگیری دروس خود از طریق فضای مجازی را دارند ولی توان خریداری آنرا ندارند اقدام نمایند
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.