همایش هفته زمین پاک به میزبانی شهرداری برگزار شد

0 16

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، به مناسبت گرامیداشت هفته زمین پاک با حضور جمعی از دانش آموزان و شهروندان باقرشهری همایش هفته زمین پاک در بوستان شهدای نفت بهران و آیین پاکسازی زمینهای اطراف این بوستان در روز سه شنبه مورخ پنجم اردیبهشت ماه برگزار گردید.

بهنام جباری معاونت خدمات شهری شهرداری باقرشهر با بیان اینکه توجه به مسائل و چالش های زیست محیطی یک وظیفه همگانی محسوب می شود، اظهار داشت: همه باید با آگاهی لازم در این راستا و به کمک رسانه های دیداری و شنیداری به حفظ محیط زیست کمک کنیم.

وی خاطرنشان کرد: بنده ضمن پاسداشت این روز از مسئولین، متولیان امر و همچنین از دانش آموزان و شهروندان باقرشهری می خواهم که در صیانت از محیط زیست و حفظ این سرمایه ملی تلاش نمایند.

برگزاری مسابقات طناب کشی، برگزاری مسابقات پرتاب توپ در حلقه، برگزاری مسابقه نقاشی، تقدیر و تجلیل از پرسنل خدوم و زحمت کش واحدهای خدمات شهر و فضای سبز و اهدا جوایز به برگزیدگان مسابقات برگزار شده از دیگر برنامه های اجرا شده در این همایش بود.

در پایان این همایش با همکاری دانش آموزان و شرکت کنندگان در این مراسم زمینهای اطراف بوستان شهدای نفت بهران پاکسازی گردید.

گفتنی است این همایش با همکاری سازمان محیط زیست شهرستان ری برگزار گردید.

 

دانش آموزان باقرشهری به مناسبت روز زمین پاک نقاشی کشیدند

در همایش هفته زمین پاک، شهرداری باقرشهر طی اقدام شایسته ای و به بهانه روز زمین پاک و ارزش نهادن به موضوع زمین و نهادینه کردن فرهنگ حفاظت از آن، برنامه های مختلفی از جمله مسابقه نقاشی بین دانش آموزان را برگزار نمود و این امر به سبب تاثیر پذیری کودکان، یک حرکت ارزشمند تلقی می شود.

در این همایش دانش آموزان در محوطه بوستان شهدای نفت بهران تصاویری با موضوعیت زمین پاک را به ترسیم کشیدند و در پایان از کلیه دانش آموزان با اهدای جوایزی تجلیل گردید.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.