واکنش حسین گراوند عضو شورای اسلامی باقرشهر به توهین بهاره رهنما به قوم لر؛

0 179
در شرایط کنونی که کشور با تحریم‌های ظالمانه مواجه است لزوم حفظ وحدت و انسجام داخلی بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود و مردم سرافراز و با بصیرت کشور عزیزمان با وحدت و انسجام مثال زدنی خود جانانه مقابل بدخواهان ایستاده اند و هرگز اجازه خودنمایی به افرادی که به دنبال تمسخر دیگر اقوام هستند را نخواهند داد . اصالت تردید ناپذیر، تاریخ سترگ، قدمت چند ۱۰ هزار ساله و فرهنگ غنی قوم لر به عنوان یک تمدن با شکوه بر هیچ کس پوشیده نیست و نیاز به تشریح ندارد.
 بنده از مسیر ادب خارج نمی‌شوم و طبق آموزه های دینی خود دلسوزانه و به عنوان یک  لر ، نکاتی را تقدیم می کنم . اینجا ایران است. ایران کشوری است با مردم و اقوام مختلف ترکها،کردها،لرها،لک ، بلوچ ،مازنی،گیلکی،بختیاری و غیره. اقوام مختلف ایران همه برای ایران زحمت ها کشیده اند وجانفشانی های زیادی کرده اند. از این میان قوم لر نیز رنج ها کشیده است .
 اکیدا توصیه می‌کنم سرگذشت غرور انگیز و سراسر افتخار بانوان مومن و موحد سرزمینم که همچون پرچمی باعظمت و بر افراشته در طول تاریخ است را مطالعه کنند؛ بانوان افتخار آفرین و هزاران شیر زن دیارم که از حیث بزرگی و نجابت کم نظیر هستند. بدانند که جغرافیای لُر در طول تاریخ مهد پرورش شیرزنان و اَبَرمردانی بوده است که همواره پرچمدار دفاع از وطن و پاسدار تمامیت ارضی ایران عزیز بوده و هستند. به ایشان توصیه می کنم تاریخ چند هزارساله کشورمان را خوب و با دقت بخواند . زنان و دختران ایل من همچون هزاره‌های قبل در دل تاریخ جاودانه خواهند ماند.
 ما توهین نمی‌کنیم و با هرکسی مثل خودش رفتار نمی‌کنیم.  قوم لر در طول تاریخ این سرزمین به ایمان، شجاعت و دلیری و بزرگی شهره اند این قوم اصیل قطعا با اظهارات یک سلبریتی که هر کاری میخواهد برای جذب مخاطب و کسب درآمد انجام دهد ، کوچک نخواهد شد . لر ها  هرگز حتی لحظه ای سادگی، صفا و مهرشان نه تنها کم نشده بلکه فراوان در پاسخ ، ادب و عشق به اطرافیان هدیه داده اند .
 به تمام اقوام ایرانی احترام می‌گذاریم و این فرهنگ اصیل من و شما مردم عزیز از هر قوم و نژاد است و اصالت هیچ قوم ایرانی با این حرف‌ها خدشه‌دار نمی‌شود . استدعا دارم که دستگاه های محترم امنیتی و قضایی نسبت به رسیدگی و مجازات اینگونه جرایم با هدف بازدارندگی و تکرار برای دیگر اقوام مختلف به انجام رسانند.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.