پاکسازی زمین های خالی از نخاله و زباله در باقرشهر

0 55

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، خدمات شهری شهرداری باقرشهر به منظور بهبود نمای معابر سطح شهر باقرشهر در طرح استقبال از بهار ۱۴۰۲، اقدام به پاکسازی زمینهای خالی از نخاله و زباله کرده است.

بهنام جباری معاون خدمات شهری شهرداری باقرشهر  با بیان این مطلب گفت: با دستور شهردار باقرشهر جمع آوری نخاله های ساختمانی و زباله ها از سطح شهر و زمین‌های خالی به عنوان یکی از الویت های شهرداری باقرشهر در طرح استقبال از بهار قرار گرفت، زیرا که تجمع نخاله به نوبه خود بعداز مدتی منتهی به تجمع زباله در محل می شود و علاوه بر تهدید سلامت شهروندان از منظر سیمای شهری ، ناهنجاری هایی را در سطح شهر بوجود می آورد که پاکسازی و ساماندهی زمینهای خالی سطح شهر در دستورکار نیروهای خدمات شهری شهرداری باقرشهر قرار گرفت.

وی افزود : این عملیات بصورت محله به محله با هدف ارتقای بهداشت عمومی و سلامت شهروندان اجرایی شده است و در این طرح کارگران خدمات شهری با بکارگیری تعدادی کامیون ، کامیونت و لودر در طی چندین مرحله نسبت به پاکسازی این زمینها اقدام کردند.

جباری با بیان اینکه برخی از زمین های خالی موجود در سطح محلات به مکان تخلیه انواع پسماند و نخاله های ساختمانی تبدیل شده و مناظر نامناسبی ایجاد کرده است، افزود: نیروهای تلاشگر خدمات شهری  شهرداری باقرشهر به منظور رعایت مسائل بهداشتی و جلوگیری از انتشار بیماری ها و در راستای بهبود ارائه خدمات به شهروندان ،  تمامی قطعات خالی سطح شهر را که در اثر عدم توجه عده ای از افراد به محل جمع آوری زباله و نخاله تبدیل شده است، پاکسازی می کنند.

وی با اشاره به اینکه، ریختن نخاله و زباله در معابر شهروندان را دچار مشکل می کند، افزود: پاکسازی معابر و نخاله برداری از جمله اولویت های مهمی است که به شکل مستمر در دستور کار معاونت خدمات شهری شهرداری باقرشهر قرار دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.