#پویش روضه های خانگی در قالب پویش #

0 158

شهروندان عزیز برای اعلام عضویت در این پویش می بایست کلمه «لبیک یا حسین» به همراه کد ملی و نام و نام خانوادگی خود را به شماره ۰۹۲۲۷۲۰۴۵۹۵. ارسال کنند تا در پویش عضو شوند تا متوجه پیوستن آنها به پویش شویم.
در قدم دوم برای پیوستن به این پویش شهروندان تصاویری از نصب پرچم در سر درب منازل یا مغازه ها ، سیاه پویش کردن یا نصب کتیبه در منزل و همچنین تصاویری از برگزاری مجالس روضه یا عزاداری خود را که با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شده است را به شماره ۰۹۲۲۷۲۰۴۵۹۵ از طریق واتساپ ارسال نمایند.

این پویش با توجه به این تفکر که ؛ “کار امام حسین(ع) باید مردمی باشد ” شکل گرفته است لذا از شهروندان می‌خواهیم تا کمک‌کنند و پرچم‌هایی بر سر در خانه‌ها نصب شود. این پرچم‌ها حاوی عبارت «این خانه عزادار حسین(ع) است» و همچنین هشتک روضه‌های خانگی بر روی آن نقش بسته است. که مردم می‌توانند تصاویری هم از روضه‌ها برای ما ارسال کنند.

باید توجه داشته باشیم که در کار امام حسین(ع) اسم و رسم‌ مهم‌ نیست؛ بلکه مهم اصل تبلیغ و ترویج فرهنگ عاشورا و پیام اباعبدالله الحسین علیه السلام است.
شهرداری باقرشهر نیز با هدف فرهنگ سازی این پویش مردمی ، نسبت به انعکاس تصاویر و فیلمهای ارسالی با نام مخاطبان و شرکت کنندگان در شبکه های مجازی ، سایت شهرداری و سایت امام جمعه باقرشهر ؛ به تصاویر و فیلمهای برتر ؛ هدایایی به رسم یادبود اهدا خواهد کرد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.