پویش نهج البلاغه خوانی در باقرشهر راه اندازی شد

0 17

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، اداره روابط عمومی شهرداری باقرشهر پویش مردمی نهج البلاغه خوانی را در سطح شهر باقرشهر راه اندازی کرده است.

میلاد سلگی رئیس اداره روابط عمومی شهرداری باقرشهر با اعلام این خبر،گفت: نهج البلاغه اثری گرانسنگ و گوهر گرانبهایی  است که باید بیش از پیش با آن آشنا شویم و در راستای ترویج و مطالعه این کتاب جامعه ساز و تربیتی تلاش کنیم.

سلگی اظهار داشت: در این راستا تمام مراکز فرهنگی سطح شهر برای ترویج فرهنگ نهج البلاغه خوانی باید به میدان بیایند و جوانان ونوجوانان را با معارف نورانی این گنج پنهان آشنا کنند.

وی تصریح کرد: نهج البلاغه از کتب حکمتی دین مبین اسلام است که استفاده از حکمت های آن در زندگی امروزی آثار و برکات ویژه ای خواهد داشت لذا با توجه به اهمیت و ضرورت شناخت سیره حضرت امیرالمؤمنین(علیه‌السلام) وآشنایی با نهج‌البلاغه و معارف بلند این کتاب  شریف، پویش مردمی نهج البلاغه خوانی در آستانه دهه کرامت در باقرشهر و به همت اداره روابط عمومی شهرداری باقرشهر راه اندازی شده است.

سلگی در ادامه اظهار داشت: واحد روابط عمومی شهرداری باقرشهر با نصب بنر حکمت هایی از نهج البلاغه در بیلبوردهای شهری و همچنین چاپ پوسترهای حکمت های نهج البلاغه و نصب در تابلوهای اطلاع رسانی اماکن شهرداری این پویش را در باقرشهر راه اندازی نموده است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.