پیام تبریک رئیس شورای اسلامی باقرشهر به مناسبت نهم اردیبهشت ماه روز شوراها

0 141

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛
رئیس شورای اسلامی باقرشهر ضمن تبریک به مناسبت نهم اردیبهشت ماه روز شوراها گفت : اعضای شورای اسلامی با خدمات صادقانه و خالصانه می توانند بهترین پاسخ را به اعتماد و انتخاب مردم دهند .

مهندس ابراهیمی در ادامه افزود :مشورت یکی از ارکان مهم در تصمیم گیری ها است و بنا به فرمایش پیامبر اکرم (ص) ” هیچ قومی مشورت نکردند جز آنکه به بهترین امور هدایت یافتند ” لذا خداراشاکی که توفیق خدمت رسانی به مردم را به ما عطا نموده است.

وی در ادامه یادآور شد : بدون تردید همراهی، حضور و مشارکت گسترده مردم یکی از پایه های اصلی تحقق انقلاب اسلامی بوده است و شوراها نیز با دارا بودن ماهیتی مردمی و نشأت گرفته از آرای مردم ، می توانند نقش بسزایی در تداوم و پیشرفت حرکت رو به رشد این نظام الهی و مردمی داشته باشند.

رئیس شورای اسلامی باقرشهر در پایان از تلاش و همیاری مجموعه اعضای شورای اسلامی ادوار گذشته و همچنین دوره پنجم قدردانی نمود و افزود : نهم اردیبهشت ماه در تقویم نظام جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز شوراها نامگذاری شده که این فرصت را غنیمت شمرده و از تلاش شبانه روزی اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستاها تشکر می نماییم و از خداوند متعال برای این تلاشگران عرصه خدمت رسانی سلامت و موفقیت را خواستاریم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.