پیام تبریک سرپرست شهرداری باقرشهر به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

0 14

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، مسعود یوسف نژاد سرپرست شهرداری باقرشهر در پیامی فرا رسیدن روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان این عرصه تبریک گفتند .

متن پیام به شرح زیر می باشد:

بسمه تعالی

امروزه روابط عمومی نه به عنوان یک حوزه تشریفاتی بلکه به عنوان یک حوزه مشورتی و مدیریتی مهم در عرصه اطلاع یابی، اطلاع پردازی و اطلاع رسانی در تنویر افکار عمومی بوده و به عنوان عنصر اصلی در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه‌ای دارد و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی بدرستی انعکاس نمی یابد.

در واقع روابط عمومی تلفیقی از دانش و هنر ارتباطات است و نامگذاری ۲۷ اردیبهشت به عنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی اهمیت این حوزه را بیان میکند . این نامگذاری در واقع یادآوری سرفصلی از اخلاق و علم و هنر بوده و تداعی گر نقش روزافزون صنعت روابط عمومی در دنیای ارتباطات است که امروزه به قلب تپنده ی مجموعه های مختلف تبدیل شده است .

در نهاد هایی همچون مدیریت شهری با عنایت به ماهیت مردمی شان ، توجه به جایگاه روابط عمومی و کمک به ارتقاء کارکرد آن از ضرورت و اهمیت مضاعفی برخوردار است زیرا موجب رشد و بالندگی این واحد و در نتیجه جلب رضایت مردم خواهد شد و منافع و برکات بسیاری را در پی خواهد داشت.بنابراین موفقیت سازما‌نها، ادارات و نهادها در خدمات رسانی بویژه با رویکرد مشارکتی تا حدود زیادی به عملکرد روابط عمومی ‌ها وابسته است و توفیق روابط عمومی نیز منوط به میزان برخورداری فعالان این عرصه از دانش و فن برقراری ارتباط با مجموعه ذینفعان خواهد بود .

اینجانب فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی فعالان عرصه ارتباطات و اطلاع رسانی بویژه همکاران پرتلاشم در واحد روابط عمومی شهرداری باقرشهر تبریک و خدا قوت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای تمامی این عزیزان موفقیت و سربلندی مسئلت می نمایم.

 

 

 

مسعود یوسف نژاد

سرپرست شهرداری باقرشهر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.