پیام تبریک شهرداری باقرشهر به مناسبت گرامیداشت روز ارتباطات و هفته روابط عمومی

0 171

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر متن پیام ایشان به این شرح است:

 

روابط عمومی عملکرد معینی از مدیریت است که به ایجاد و حفظ ارتباط متقابل و همچنین تفاهم، پذیرش و مقبولیت و همکاری متقابل بین سازمان ها و افرادی است که با آن سر و کار دارند، کمک می کنددر دنیای امروز، روابط عمومی ها از ارکان مهم وتاثیرگذار اطلاع رسانی و حلقه پیوند مردم و مسئولین هستند که در جهان گسترده ارتباطی امروز میتوانند با تولید محتوای درست، صداقت ، تلاش برای ایجاد رضایت و اعتماد مخاطبین در جهت دهی به برنامه ریزی های سازمان تاثیر مهمی داشته باشند.

انعکاس به موقع مسائل، مشکلات و نیازهای مخاطبین، جایگاه این حرفه را در جامعه ما تثبیت می نماید و نامگذاری این روز به عنوان روز ملّی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم کشورمان، بیانگر ارزش و جایگاه والای روابط عمومی می باشد.

از تمامی مدیران و مسؤولین سازمان ها و ادارات انتظار می رود با برنامه ریزی و تقویت روابط عمومی ها، این ظرفیت کلیدی و اثر بخش را در تبیین دستاوردهای نظام و سیاست های دولت تدبیر و امید بیش از پیش فعال نمایند.

اینجانب روز ارتباطات و روابط عمومی را به مدیران، همکاران و فعالان زحمتکش و سخت کوش ، روابط عمومی های  باقرشهر تبریک و تهنیت عرض می نمایم، امید است در سایه پرمهر خداوند متعال، شاهد رشد و بالندگی روزافزون میهن عزیزمان، ایران اسلامی باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.