پیام تبریک شهردار باقرشهر به مناسبت بازگشایی مدارس و دانشگاه ها

0 124

به گزارش شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر :

استاد فرج با صدور پیامی بازگشایی مدارس و بهار تعلیم و تربیت را تبریک گفت، متن پیام به این شرح است.

ن و القلم و مایسطرون

آغاز سال تحصیلی را به تمامی دانش آموزان و دانشجویان باقرشهر تبریک می گویم و امیدوارم بارقه های امید به واسطه دولت تدبیر و امید بر آسمان علم آموزی این شهرستان باریدن گرفته، تداوم یابد.

مدارس در سال تحصیلی جدید، متفاوت‌تر از سال‌های گذشته بازگشایی و دانش آموزان بعد از ماه‌ها دوری از کلاس‌های درس، دوباره به مدرسه‌ها باز می‌گردند و فضای مدارس با حضور گل‌های بوستان دانایی رنگ و بوی دیگری می‌گیرد. با شروع فعالیت مدارس، فصل دیگری از علم آموزی آغاز و جنب و جوش دانش آموزان در فضای شهر و مدارس، روح امید و فردای روشن را به جامعه تزریق می‌کند.

در سال تحصیلی گذشته با شیوع ویروس منحوس کرونا و با تعطیل شدن مدارس، آموزش تعطیل نشد و با اهتمام ویژه و مجاهدت‌های علمی معلمان عزیز و بهره گیری از ظرفیت و فرصت‌های مختلف یاد گیری از جمله فضای مجازی و بستر شبکه شاد، جلوه‌هایی از تعهد و تلاش معلمان سخت کوش نمایان شد و تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت با درک شرایط موجود، در راستای رسالت خطیر خود با خلق ابتکارات جدید به ایفای نقش پرداختند.

اینجانب با گرامیداشت ایام و تعزیت ماه محرم و تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس، امیدوارم سال تحصیلی جدید با وفاق و یکدلی مجموعه و همدلی کلیه شهروندان و به خصوص دانش آموزان و دانشجویان باقرشهر سالی پر از موفقیت و زمینه تحقق اهداف متعالی نظام تعلیم و تربیت اسلامی فراهم و هر روز شاهد شکوفایی استعداد‌های دانش آموزان عزیز در عرصه‌های مختلف باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.