پیام تبریک شهردار باقرشهر به مناسبت فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند

0 17

شهردار باقرشهر ضمن گرامیداشت سالروز شهادت رجایی و باهنر، در پیامی آغاز هفته دولت و روز کارمند را به تمامی دولتمردان خدوم و کارکنان پرتلاش در تمامی عرصه های مختلف اداری و اجرایی شهرستان ری و بخش کهریزک به ویژه شهر باقرشهر تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری باقرشهر، متن پیام مذکور به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

هفته دولت که با نام و یاد شهیدان والامقام رجایی و باهنر مزین و نامگذاری شده است، مختص تجلیل از شهدایی است که در اوج اقتدار سیاسی و اقبال اجتماعی، صفات بارز انسانی خود شامل تواضع، کار و خدمت برای مردم را از دست ندادند و شرافتمندانه، عمر با برکت خود را در راه اسلام و انقلاب به زیباترین وجه به کار گرفته و مورد استفاده قرار دادند.

این هفته نمادی از وحدت، همبستگی و اقتدار این نظام است که امید می رود با تلاش و اهتمام هر چه بیشتر مدیران و مسئولین و با بهره گیری از تمامی ظرفیت های کشور گامی موثر در راستای آبادانی این مرز و بوم برداشته شود.

ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای هفته دولت، روز کارمند را که مصادف با ۴ شهریور ماه می باشد به تمامی دولتمردان خدوم و کارکنان پرتلاش در تمامی عرصه های مختلف اداری و اجرایی شهرستان ری، بخش کهریزک به ویژه همکاران خود در شهرداری باقرشهر تبریک و تهنیت عرض نموده و از زحمات صادقانه آنها تشکر و قدردانی می نمایم و امیدوارم در بهبود کیفیت فعالیتها و جلب رضای حضرت حق تعالی و مردم عزیز باقرشهر موفق‌تر از گذشته حرکت نمائیم.

خدمتگزار
مرتضی همتی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.