پیام تبریک شهردار باقرشهر به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

0 186

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر:

متن پیام تبریک سعید استاد فرج به شرح زیر می باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم
عطر دل انگیز ایمان در دل ها به مشام می رسد و شکوفه های صبر و مبارزه با نفس در جان ها شکفته شده است ، هنوز نجوای عارفانه سحرهای رمضان و زمزمه الغوث شب های قدر بندگان صالح خدا گوش جانمان را نوازش می دهد و چشم دلمان به برکت رویت شکوفه های دعا و استغفار در بهار قرآن ، روشنایی دیگری یافته است.
خوشا به حال مومنانی که درماه مبارک رمضان برکامشان عسل مصفای برکات ذکر الهی چشانیده شده و عطر نزول ملائک تا همیشه سجاده هایشان را عطر آگین نموده است.
خدای بزرگ را سپاس می گوئیم که دگر بار توفیق عطا فرمود تا پس از یک ماه بهره مندی از سفره پر برکت ضیافت الهی، همراه با خیل مومنان در صفوف شکوهمند نماز عید سعید فطر حاضر شویم و رنگین کمان باران رحمت الهی را به نظاره بنشینیم.
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما از درگاه خداوند متعال، عیدسعید فطر را به همکاران عزیز در شهرداری باقرشهر و شهروندان باقرشهر تبریک عرض نموده و از صاحب ضیافت رمضان خاضعانه طلب می نمایم که در آن ماه بهترین سرنوشت را برای بندگان خالص خویش رقم زده باشد و در هنگام خدمتگزاریمان به زائران ائمه اطهار (ع)موجبات رضایت امام عصر (عج) را فراهم نماییم.
امیدوارم چشمه سار رحمت رمضان تا همیشه بر فضای جان و دلمان جاری بماند و قامتمان به طلعت فاخر تقوا آراسته گردد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.