پیام تبریک شهردار باقرشهر به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

0 158

سعید استاد فرج شهردار باقرشهر طی پیامی فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند را به همه دولتمردان و کارمندان خدوم  و متعهد در باقرشهر تبریک گفت.

در این پیام آمده است :

                                                                      بسم الله الرحم الرحیم

      فرارسیدن هفته دولت که مقارن است با گرامیداشت ایام شهادت شهیدان رجائی و باهنر ، یادآور حماسه آفرینی مردانی است که خدمت به مردم بویژه اقشار ضعیف را سرلوحه کار خود قرار داده و برگ زرینی بر تاریخ افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی در زمینه خدمت رسانی بی منت و خالصانه به مردم محروم و مستضعف افزوده اند.

      بی‌تردید در سالی که از سوی مقام معظم رهبری سال “تولید، پشتبانی ها ، مانع زدایی ها ” نامگذاری شد ، فرصتی است برای مسئولان و مدیران تا با سرمشق قرار دادن و تأسی از ویژگی‌های والای اخلاقی و راه و منش این شهدای گرانقدر دولت در راستای سربلندی و عزت ایران اسلامی و منویات مقام معظم رهبری گام بردارند.

       اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت بویژه شهیدان رجایی و باهنر ، هفته دولت و روز کارمند را به کارمندان و کارگزاران دولت  به ویژه کارمندان شهرداری باقرشهر تبریک عرض نموده و توفیق بیش از پیش همگان را در راستای خدمتگزاری به مردم عزیز و شریف باقرشهر از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.