پیام تبریک شهردار باقرشهر به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

0 160

در این پیام آمده است :
بسم الله الرحم الرحیم
فرارسیدن هفته دولت که مقارن است با گرامیداشت ایام شهادت شهیدان رجائی و باهنر ، یادآور حماسه آفرینی مردانی است که خدمت به مردم بویژه اقشارضعیف را سرلوحه کار خود قرار داده و برگ زرینی بر تاریخ افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی در زمینه خدمت رسانی بی منت و خالصانه به مردم محروم و مستضعف افزوده اند.
بی‌تردید در سالی که از سوی مقام معظم رهبری سال “جهش تولید ” نامگذاری شد ، فرصتی است برای مسئولان و مدیران تا با سرمشق قرار دادن و تأسی از ویژگی‌های والای اخلاقی و راه و منش این شهدای گرانقدر دولت در راستای سربلندی و عزت ایران اسلامی و منویات مقام معظم رهبری گام بردارند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت بویژه شهیدان رجایی و باهنر ، هفته دولت و روز کارمند را به کارمندان و کارگزاران دولت در شهرداری باقر تبریک عرض نموده و توفیق بیش از پیش همگان را در راستای خدمتگزاری به مردم عزیز و شریف شهرستان باقرشهر از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

وی ادامه داد در راستای تحقق وعده های مدیریت شهری . شهرداری باقرشهر برنامه خاصی برای افتتاح پروژه های ندارد ولی شمارش معکوس و روز شمار جهت بهره برداری و افتتاح چندین پروژه راهگشا در دهه فجر آغاز شده است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.