چهارمین جلسه ستاد استقبال از بهار شهرداری باقرشهر برگزار شد

0 171

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛ امیر محبی در این جلسه گفت: در پایان هرسال، مدیریت شهری برنامه های عملیاتی منسجمی را در قالب طرح استقبال از بهار برای ساماندهی اوضاع شهر در دستور کار خود قرار داده است.

وی افزود: به همین منظور امسال نیز با هدف ارائه خدمات مطلوب تر به شهروندان و تقسیم امور کارها در بین مسئولان هر یک از حوزه های شهر ، چهارمین جلسه ستاد استقبال از بهار و پیگیری امور اجرایی را برگزار کردیم.

وی تقسیم وظایف، اولویت بندی برنامه ها و ارائه برنامه های پیشنهادی برای ارتقای عملکرد مدیریت شهرداری به شهروندان را مهمترین موضوعات مطرح شده در این جلسه عنوان کرد.

معاون فرهنگی اجتماعی خاطرنشان کرد: برنامه های اعضای ستاد استقبال از بهار در دو بخش تعریف شده است که بخش اول شامل تکمیل پروژه های در دست اجرا، نظافت و رنگ آمیزی و شستشو و ساماندهی المان ها و معابر و… است و بخش دوم شامل پیش بینی تمهیدات لازم برای ارائه خدمات رفاهی، ترافیکی و… به مسافران نوروزی است.

محبی در پایان خاطرنشان کرد: اعضای ستاد استقبال از بهار علاوه بر اجرای برنامه های تعریف شده در حوزه اختیاراتشان ملزم به خدمت رسانی به مطالبات شهروندان در حوزه نظافت و شستشوی معابر و رنگ آمیزی مبلمان شهری و… هستند تا در پایان سال بتوانیم خدمات مطلوبی را به شهر و شهروندان ارائه دهیم..

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.