کیفیت نظارت بر پروژه های عمرانی اهمیت و جایگاه ویژه ای دارد.

0 221
 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛
 شهردار باقرشهر ضمن بازدید از پروژه های عمرانی (بوستان شهدای نفت بهران، مسجد امیر المومنین (ع) ، سوله بحران و ازدواج آسان ، سایت اسکان اضطراری و فرهنگسرای کوی دانش نسبت به اجرای روند مدیریت پروژه ها و کنترل پروژه ها ابراز رضایت نمود.
 استاد فرج در راستای این بازدید بیان نمود: در ساخت پروژه ها به کارگیری فنون جدید ضروریست و کنترل و ارزیابی و کیفیت مناسب و استاندارد از جایگاه ویژه ای برخوردار است.
 وی ادامه داد: در پروژه های عمرانی باقرشهر نظارت جدی بر کیفیت ساخت و سازها صورت می پذیرد و به هیچ عنوان کیفیت را فدای کمیت نمی نمائیم.
 استاد فرج گفت: با توجه به تخمین زدن تمام هزینه ها که در ابتدای پروژه های عمران تا پایان عملیات در نظر گرفته می شود هرگونه اشتباه منجر به شکست و یا آسیب جبران ناپذیر در حوزه مدیریت مالی می گردد که با بهره گیری صحیح از امکانات محدود و تامین نیازهای مالی علیرغم مشکلات عدیده شهرداری در مبحث درآمدی به آن توجه ویژه شده است.
 شهردار باقرشهر ادامه داد: با توجه به بازدیدهای بعمل آمده از روند اجرای کلیه پروژه ها نوید سالی پر بار عمرانی در حوزه شهری در دهه فجر امسال به شهروندان داده می شود.
 استاد فرج در مورد پل روگذر شهید جعفرزادگان افزود: با توجه به توافقاتی که با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ع) و قرارگاه غرب شهید رجایی داشته بودیم مقرر شده بود که قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء نسبت به تکمیل عرشه پل به طول ۱۰۰ متر و وزن بیش از ۵۰۰ تن اقدام نماید که متاسفانه با توجه به نوسانات شدید بازار و رشد نامعقول انواع فلزات و سازه های فلزی این قرارگاه نسبت به عدم اجرا در موعد مقرر مکاتباتی با شهرداری داشته است که علیرغم مشکلات مالی شهرداری و تخصیص اعتباری بالغ بر ده میلیارد تومان به پروژه  قابل افتتاح در دهه فجر مقرر شده بود تا پایان دهه فجر این افتتاحیه صورت بگیرد که بر علت مشکلات ذکر شده با کمی تاخیر مورد بهره‌برداری قرار می گیرد.
 استاد فرج در پایان اضافه کرد: با توجه به مکاتبات با نهادهای انقلابی دست اندرکار در عمران و آبادانی و وجود پیمانکاران دارای رتبه و مرتبط و تلاش های فرماندار جهادی ری ، فرماندهی سپاه حضرت روح الله (ره) و ریاست و اعضای شورا و عدم توانمندی در تامین یکجا اعتبار اتمام پل در حدود ۲۵ میلیارد تومان مقرر شده است که به صورت فاز بندی نسبت به افتتاح پل شهید جعفرزادگان تا پایان دوره پنجم شورای اسلامی شهر اقدامات لازم صورت پذیرد.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.