گزارش عملکرد چهار ماهه واحد زیبا سازی

0 158

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛ محمدرضا کتی مسئول زیباسازی شهرداری باقرشهر با اعلام مطلب فوق افزود: تصاویر امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در بلوار سیمتری امام خمینی (ره) ، ابتدای خیابان حضرت ولی عصر (عج) باقرشهر بازسازی و ترمیم شد.
کتی به اقدامات واحد زیباسازی در ۴ ماه نخست امسال اشاره کرد و گفت: در راستای نگهداشت شهر و با هدف بهبود کیفیت بصری و زیبا سازی منظر شهری ۱۱۰ متر مربع از پل های عابر پیاده باقرشهر رنگ آمیزی شد.
وی افزود : در این راستا جداره ها و بافتهای فرسوده به طول ۱۰ هزار مترمربع و تعداد ۴ عدد از المان های سطح شهر رنگ آمیزی پوششی شده است.
کتی در ادامه به اجرای طرح رنگ در شهر اشاره کرد و گفت: نقاشی دیواری به مساحت ۱۰۰ متر مربع اجرا شده است.
مسئول زیباسازی شهرداری باقرشهر به دیگر اقدامات واحد زیباسازی اشاره کرد و افزود: آذین بندی معابر در مناسبتهای ملی و مذهبی با سه هزار متر طول ریسه نوری و پرچمی، تعویض هزار و ۳۰۰ تخته پرچم کشور، اجرای تبلیغات محیطی با نصب ۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع بنر پرتابلی از جمله این اقدامات است
کتی در ادامه به ترمیم نور بوستان ها و معابر شهر اشاره کرد و گفت: با استفاده از برج های نوری ۱۸ متری ، ۱۲ متری و ۹ متری و پروژکتورهای LED به منظور ارتقای کیفیت سیما و منظر شهری در شب، کاهش مکانهای بی دفاع و کاهش هزینه برق مصرفی نصب شده است و ترمیم نور سایر میادین و بوستان ها در دست بررسی می شود .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.