گلباران و تجدید بیعت کارکنان شهرداری باقرشهر با شهدای هشت سال دفاع مقدس 

0 225
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر؛
آئین عطر افشانی و غبارروبی مزار شهدای گلگون کفن هشت سال دفاع مقدس و ادای احترام به مقام شامخ شهدای والامقام باقرشهر با حضور محمود نوروزی معاون اداری مالی و جواد مغروری مشاور شهردار در امور ایثارگران و جمعی از بسیجیان و کارکنان شهرداری در گلزار شهدای بهشت زهرا س برگزار شد.
محمود نوروزی معاونت اداری مالی  ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر گفت: مدیران و پرسنل شهرداری ، همچون سال های گذشته با حضور در گلزار شهدای بهشت زهرا (س) در مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای باقرشهر تجدید بیعت کردند.

جواد مغروری مسئول امور ایثارگران شهرداری باقرشهر از برنامه های امور ایثارگران شهرداری باقرشهر در دهه فجر اشاره کرد و گفت: اعزام پرسنل بسیجی به حرم امام راحل، اجرای مراسم غبارروبی مزار مطهر شهدای گمنام و مراسم گرامیداشت شهدای باقرشهر و دیدار با خانواده شهدا در سطح منطقه و … از جمله برنامه های اجرایی در این دهه است.

وی در پایان ضمن پاسداشت مقام شامخ شهدای والا مقام و ادای احترام به خانواده های گرانقدر شهدا، اظهار امیدواری کرد: بتوانیم رهروان شایسته ای برای این عزیزان باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.